Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Pikkelysömör tünetmentesítése...

Pikkelysömör tünetmentesítése belülről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Neotigason. Már, ha neked jó. De csak 3 havonta írja fel a doki, mert durva steroid :(
2012. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szia!

jól gondolod hogy a probléma belülről jön,ajánlom neked az antalvali.com honlapot ott bal oldalt írd be a pikkelysömör szót és kidob egy csomó hozzászólást, nem hiszem azt hogy jó megoldás lenne erre bőrbetegségre gyógyszert szedni.lehet hoyg más táplálkozással méregtelenítéssel vagy egy természetes kozemtikum hazsnálatával javulhat a helyzet. NEkem ekcémám van és sokat olvastam az antalvalis oldalon és sok hasznos tanácsokat hozzászólásokat láttam ezzel kapcsolatosan, én próbálok figyelni a táplálkozásomra ccsak természetes kozmetikumot kenek magamra vagy készítek természetes alapanyagokból.

[link]

ez egy másik oldal, szerintem érdemes olvasgtani a hozzászólásokat

[link]

2013. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jaj bocsánat nem értem miért írtam hirtelen azt hogy gyógyszert kell rá szedni a szteroidos krémre gondoltam hoyg az se megoldás mert csak elvékonyítja a bőrt és csak a tünetet fedi el hosszú távon kifejezetten cska rontani lehet ahelyzeten
2013. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Antalvali egy kuruzsló, maradjunk annyiban. Mivel a pikkelysömör genetikai betegség, és ezt neki is tudnia kéne, enyhén szólva felelőtlenség baromságokkal etetni a népet. Ugyanis, ha működne az egyélmásképpstb.. gyógymód, már nem lenne pikkelysömörös a világon.


Mondjuk ha beszéltél már olyannal, aki ilyen betegségben durván szenved (levedzik a bőre, mert annyira szét van repedve), akkor látnád, hogy ez a probléma nem olyan kicsi, hogy arra a neten lehetne megoldást találni. Nem mellesleg, van olyan, akinek semmi más nem használ, csak a steroid, mert annyira durva neki a helyzet.

Három pikkelysömörös van a családomban, hidd el, hogy minden elképzelhetőt kipróbált már mind, csak a steroid műxik, semmi más.

2013. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

nem gondolom kuruzslónak, nem muszáj az ott leírtakat megfogadni csak mégis ad vmiylen támpontot tanácsot illetve mások véleményéből is lehet tanulni.

Pikkelysömör szerintem hasonló lehet az ekcémához nyilván tünetekben más de mindkettő bőrbajnak megvan a súlyossági fokozata. Sajnos nagyon jól ismerem a szteroidot és tudom hogy szépen elmulasztja a tüneteket de nem a legjobb megoldás, szerintem nem veszít a kérdező azzal semmitse hogy jobban utána néz a belső eredetű problémáknak mert mi van ha nála ez beválik. Nagyon sok helyen olvastam hogy egy kis életmódváltással sokat lehet javítani az iylen fajta bőrbetegségeken sőt van olyan aki meg is szabadult ezektől a bajoktól. Nekem javult a bőröm már azzal hoyg saját készítésű szappanomat és testápolómat használom.de nyilván van olyan akiknek ezek a dolgok se hoznak javulást , akkor megértem hogy csak a szteroidot használja.

2013. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Bazeg, ha löveted nincs róla, hogy mi az a pikkelysömör, inkább ne írj!! Nem, nem olyasmi, mint az ekcéma. Nagyon nem. A pikkelysömör NEM múlik el, csak tünetmentessé válhat. De van olyan, akinek nem válik azzá, mert annyira durván van neki. ez is egyénfüggő.

Antalvalit meg hagyjuk. Lehet, hogy szúnyogcsípésre tud megoldást, de a komoly betegségekről lövete nincs.

2013. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
oké értem de nem kell ilyen idegbetegnek lenni, én arra gondolok hogy nem hiszem hogy mindenkinek ugyanolyan erősségű tünetei vannak és már az is vmi ha a tüneteken enyhíteni lehet.Én csak a saját véleménynemet írtam le és ajánlottam két oldalt, nekem sokat segítettek az ott leírt dolgok, te ebben nem hiszel megértem, de nem kell így lehurrogni
2013. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Nem kell a természetes dolgokat lehurroni ! Ki ebben hisz ki abban ! Régen is gyógyítottak míg nem voltak gyógyszerek ! Leírom mi használt egy ismerősömnek ! : Orbánc fű, citrom fű, komlótoboz, cickafark keverékből tea + körömvirág krémmel kenegette magát ! Nagyon szépen rendben van !
2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én ismerek természetes alapanyagból készült étrend-kiegészítőket forgalmazó céget ott biztosan találsz magadnak megfelelőt tudok orvosi kapcsolatokat is akik tudnak segíteni az ajánlás terén. Ha komolyan érdekel a dolog és tudsz rá szánni néhány 10 ezer forintot nyugodtan írj privátban személyesen megbeszéljük :)
2013. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szia :) nekem születésem óta van, most 17 vagyok és egyre több és több lesz... belülről tudomásom szerint maximum annyut tudsz tenni ellene, hogy méregtelenítesz.. vannak teák amik segítenek, zöld tea pl.. steroidos krémeket ne használj, mert csak átmenetileg segítenek illetve némelyik csak ront a helyzeten(nekem legalábbis).. seavajt próbálgatom mostanában, az úgy néz ki, hogy segít valamennyicskét, viszketés elmúlik tőle, és sokkal halványabb, mint korábban. Illetve aloe vera növény "zseléje" is hatásos volt :) kitartás! :)))
2013. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!