Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiknek pikkelysömör van a...

Akiknek pikkelysömör van a fején, ahhoz, hogy kezelni lehessen, le kell vágni a hajatokat pár centisre?

Figyelt kérdés
Nekem 6 éves koromtól 14 éves koromig volt a fejemen és három naponta be kellett kenni és leszedni a felesleges réteget. Emiatt 5 centesre kellett vágni a hajamat, pedig lány vagyok (most már nő). Szerintetek szükség volt erre? Emiatt kisebbségi komplexustól küzdöttem gyerekkoromban, amit a mai napig nem teljesen tudtam leküzdeni, mert kevés az önbizalmam. Pedig most már vállig érő hajam van és szép nő vagyok. Anyám akarta mindig hogy levágjuk a hajamat, én ordítottam és sírtam, mert nem akartam engedni. Mi a véleményetek, szükség volt erre?

2012. nov. 3. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem!

persze biztos sokkal egyszerűbb, és gyorsabb volt úgy tisztítani, kezelni,de nekem a mai napig hosszú hajam van, és néha még most is előjön, és így kezelem. Te azért sírtál mert levágták a hajad, én pedig gyerekként azért mert húzta a hajamat mire letisztította,szóval sehogy sem jó ez,de kislányként így levágatni a hajad, ez nagyon nem normális.

De ha most már hosszú hajad van, akkor ne a múlttal foglalkozz,hanem légy csinos és nőies, aki rád néz ezt senki sem tudja rólad!

2012. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WFox válasza:
100%

Szia!

Én 25 éves fiú vagyok, nekem pár éve jött elő. Ha hosszabb a hajad, persze nehezebb kezelni, de levágatni nem szükséges. Sajnos nekem még így rövid hajjal is elég nagy macera. Viszont észrevettem, hogy a testemen sokkal nehezebben tűnik el, mint a fejemen...

Neked sikerült tünetmentesnek lenned? Ha igen, mit használtál?

2012. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt rá szükség. Én kiskorom óta küszködöm ezzel és mindig hosszú hajam volt / van. Elég önbizalomhiányt eredményez a pikkelysömör önmagában is, mintsem, hogy még szándékosan "csunyitsam" magam. Persze nehezebb igy kezelni, de nekem még csak eszembe sem jutott ilyesmi. :) Nekem sajna az egész testemen vannak plakkok, de nem hagyom, hogy ez kihatással legyen az életemre! :)
2012. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Clobex sampon vált be,pár alkalom után teljesen eltűnt!
2012. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!