Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan tudom magam gyorsan és...

Pista1201 kérdése:

Hogyan tudom magam gyorsan és könyen méregteleniteni?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosz hangulatom van nyagyon el lustultam illetve vanak napok mikor egyaltalan nincskedvem felkelni illetve mikor egész nap nem eszem semit meg meg sem éhezem és ara gondoltam hogy lehet hogy a benem levő ugymond "mérgektől" lehet.Hogyan lehetne kitisztitani olcsón és gyorsan?

2013. jan. 14. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Méregtelenítés céljából szoktak pár napos léböjt-kúrát tartani.

[link]


Itt olvashatsz róla többet.

Egyébként lehet ez egy nagyfokú lustaság is részedről, azért az általánosan mérgezett szervezet nem igényli, hogy napokon keresztül csak az ágyat nyomd!


Tessék felkelni, langyos vízben letusolni, öltött fel tisztességesen, szellőztesd ki a lakásod, szobádat.

Utána menj le az utcára, szívj friss levegőt, ezek után már rögtön élénkebb leszel, és a hangulatod is sokkal jobb lesz.

2013. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neera.hu
2013. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, egyél keveset és akkor is zöldséget, gyümölcsöt, lehetőleg nyersen.
2013. jan. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tartsál agyagkurát
2013. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!