Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A lúgosító teából mennyit...

A lúgosító teából mennyit kell meginni naponta, hogy legyen valami hatása?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,hogy savas a szervezetem 10 tünetből 7 nálam meg van,és szeretném kipróbálni a teát hátha jobb lenne.
2013. jan. 17. 21:29
 1/7 anonim válasza:
Ez a bélmüködés nem normális, beszélj a háziorvosoddal...
2013. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
a jo oreg magyar barmi van mennye orvoshoz hozzaallas...-.-ne zabalj annyi szar kajat meg haggyad a szensavas uditoket te kover mangalica es maris nem leszel "savas"
2013. jan. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi alapján ítélsz kövér mangalicának mivel 56 kg vagyok 25 éves,nem iszom cukros szénsavas üdítőket. Édességet eszem de azért nem annyit. Még is egy csomó tünet stimmel. (lepedékes nyelv,székrekedés,kellemetlen szájsag,karikás szemek,fáradtság)
2013. jan. 18. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezek a tünetek nem feltétlenül ehhez a problémához vezetnek. Pl. nem gondoltál lelki-idegi kimerültségre vagy vitaminhiányra? Vagy esetleg csak az étrenden kell picit korrigálni (zöldség-gyümölcs, spenót, natúrabb húsok kevesebb szénhidrát, stb) és rendszeres mozgással + szaunával (én esküszöm rá!) talán máris jobb lehetne a helyzet. Persze ez csak az én véleményem és egyben egy jótanács :) Sok sikert!
2013. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszoló,lehet kipróbálom!!
2013. jan. 22. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha savas a szervezeted, akkor az hamarosan a halálodhoz vezethetne.

Ezen egy tea nem segítene, minthogy nagyon jól pufferolt (kiegyenlített) a szervezetünk sav-bázis egyensúlya, úgy sem elsavasodni, sem lúgosítani nem lehet. Onnantól, hogy a gyomrod erős savába kerül az étel, gyakorlatilag mindegy hogy annak milyen pH hatása volt.



Nem tudom milyen tünetekre gondolsz, de általános, gyakori problémákat okoz az általánosan elterjedt, divatos étkezés. Ugye a jó sok gabona, tejtermék, korlátozott mennyiségű zöldség/gyümölcs/hús-zsírfogyasztás.


Bármik is a tünetek, 1-2 hét pihenést adhatsz a testednek, és mondjuk megalapozott 'módszerrel' (nem össze-vissza minden ócskaságot elfogyasztva) szorítkozz a zöldségek, húsok, gyümölcsök fogyasztására.


Jó lenne tudni hogy milyen tüneteket érzel magadon, mert így csak 80-90%-ban lehet azt írni, hogy 1 hét után jól leszel.

2013. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem hittem, hogy valaha ezt fogom írni, de "Táplálozásharművész"-nek igaza van.

Igen, végre valaki leírta a nyilvánvalót.

Ez a hülye divat a lúgosításról egy akkora hülyeség, hogy nehéz rá jelzőt találni.

A szervezet ph egyensúlya nagyon szigorúan szabályozott. Ha valaki lúgosít, az arra jó, hogy a szervezett majd meg fog őrülni, hogy a rengeteg lúgos anyag ellenére is fenn tudja tartani a megfelelő ph-t. Nincs ilyen, hogy teával "lúgosítunk", ez egy egy hülyeség. Divat hülyeség.

2013. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!