Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan legyek nagyobb termetű?

Road600 kérdése:

Hogyan legyek nagyobb termetű?

Figyelt kérdés

Hali!Voltam konditeremben 2x és ahogy néztem az embereket nem olyan vékonyak mint én.Azt szeretném kérdezni hogy van-e rá esély hogy én is nagyobb/izmosabb termetű legyek?Porok nélkül.



13/F (tudom még nőni fogok)



2013. febr. 18. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és tudom hogy 2 edzéstől nem leszek hegyomlás még :)
2013. febr. 18. 23:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Magasságod sehogy, az genetika. A testalkatod viszont annál inkább. Ha mostanában elkezdesz(NAGYON HELYES HOGY POROK NÉLKÜL) felső testet gyurmázni, maradandóan, előnyödre megváltozik. Pl szélesebb hát, mellkas. Csak ne erőltesd túl magad, ne b.szd szét az izületeidet.
2013. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még elég ha otthon fekvőtámaszokat és ha van lehetőséged húzódzkodásokat csinálsz. Minden második nap pár sorozatot egyperces pihenőkkel. Ha mindenképp kondiba akarsz járni akkor ne felejtsd el a kardiót és a nyújtást. SOHA ne felejtsd el.. ha a haverjaid előtt cikinek érzed akkor nyújts otthon, de ne felejtsd el. Futni pedig sztem szoktál így 13 évesen. Helyes!

A lényeg, hogy zabálnod kéne.. mindig .. vagy legalább két óránként. Sokan képtelenek meghízni, de ez azért van mert csak kétszer vagy háromszor esznek egy nap és ráfogják, hogy olyankor persze sokat. Azt ajánlom inkább egyél többször kevesebbet, csak mindig egyél.


Menni fog, csak akarni kell. ;)

2013. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy ertelmes valaszokat kaptam :)
2013. febr. 19. 06:29
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen porok nélkül? ha nem figyelsz az étkezésre, akkor nem fogsz nőni, nem leszek nagyobb termetű. azok a porok nem egészségtelenek, csak a sok hülye nem tudja megkülönböztetni a proteint a szteroidtól
2013. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Millenium Falcon válasza:
13 évesen nehogy elkezdjél gyúrni! Megállsz a növésben. Legalább 16 éves korodig nem szabad gépekkel testedzeni. Rontja a gerincedet és bizonyítottan leköti az izmokat, vagyis megállsz a növésben. Csak a faját súlyuddal szabad dolgozod. Erre tökéletesek az alap gyakorlatok. De ha termetileg akarsz növekedni, akkor kezdj el vízilabdázni, vagy evezni (nem kajak, nem kenu).
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézz utána youtube-on: Street workout, vagy Hannibal for king ;) Éni is tolom egy ideje az SW-t és erőben nagyon nagyot fejlődtem, eleinte rendes fekvő is alig ment, már a kézenállás kinyomás meg egy kezes fekvőket nyomatom. És nem utolsó sorban meg is izmosodtam :D. Persze ehhez úgy is kell táplálkozni, de a t korodban mindenképp jobb mint a kondi, ráadásul az sw-vel funkciónális izomzatot nyersz
2013. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!