Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi lenne egy emberel ha egy...

Mi lenne egy emberel ha egy hétig csak gyümölcsöken élne?

Figyelt kérdés
Ez Jo vagy rossz az egézségre nézve?

2013. máj. 12. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi.

jó.

magas lenne a vércukra.


de hosszútávon fehérje is kell

2013. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Semmi, éhes lenne.
2013. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy héttől még semmi baja nem lesz, legfeljebb ráun. Különösebb előnyét nem látom, talán a vitaminbevitele javul, de ez minden.
2013. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még húst is fogyasztanál mellé , akkor minden lényeges tápanyagot a szervezetedbe juttatnál amire szükséged van , és még egészséges is.
2013. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
velem anno megesett, hogy csak azt kívántam, és napokon keresztül ettem. kimarta a számat a sok gyümölcssav, meg egyre többet, többet kívántam, mert a cukortól éhes voltam. és ahogy utánaszámoltam, rengeteg szénhidrátot vittem be vele, és mivel mást nem ettem, hiányzott a fehérje és az esszenciális zsírok bevitele. szóval, nem túl jó konstrukció :]
2013. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!