Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van aki próbálta a mosogatógép...

Van aki próbálta a mosogatógépbe való szereket lecserélni "bio"-ra? Szódabikarbóna+citromsav keverékét szoktam használni, van, amikor szép tiszta lesz, de nem mindig.

Figyelt kérdés
Valakinek bevált ötlet?
2013. jún. 3. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamulúgot hallottam még, de valójában nem próbáltam.
2013. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én inkább a mosószóda használatát tudnám javasolni és öblítőnek ecetet. A mosószódát kényesebb textiliáknál szappanpehellyel kell keverni.
2013. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nálunk is mosószóda van ecettel, de mi még teszünk hozzá egy kis zsákban mosódiót. ez így működik:)
2013. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mosogatógépről érdeklődnék!
2013. jún. 16. 08:14
 5/5 anonim ***** válasza:

tonkre fog menni a mosogatogeped es az edenyek sem lesznek tisztak.

egyenlore a mosogatogepekbe meg nem talaltak ki bio tipusu mosogatoszert en a helyedben nem kiserleteznek. ha koszos marad az edeny ujra kell mosogatnod ez mar eleve viz es energia pocsekolas. mosogatoszerbol a Finish a legjobb fajta es kimeli a gepet is. en azt hasznalom 25 eve. probaltam nehany mas market is de kozelebe se jottek a finishnek.

2015. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!