Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Igaz-e az, hogy ha a vizeletet...

Igaz-e az, hogy ha a vizeletet megisszuk egészségesek leszünk tőle és szép lesz a bőrünk?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert "elvileg" a vizelet méreg, amit a vese választ ki.
2009. júl. 4. 15:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
hát ha igaz,ha nem,én nem innám meg,még a sajátomét se!tök büdi!:)
2009. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
abból kiindulva, hogy elvileg fertőtlenít is... én legalábbis ezt is hallottam. De én nem lennék képes meginni...
2009. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
hülyeség, nem igaz
2009. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A vizelet normál esetben (nem mindig) teljesen steril.

Meg lehet inni, baja nem lesz tőle az embernek. De hogy valaki ezt igya többször is... az nem egészséges.

Tele van mindenféle méreganyagokkal, amiknek ki kell jönnie a szervezetből. A sz.rt se tesszük vissza a tányérra csak azért, hogy spóroljunk a kajával...


Én úgy hallottam a bőrre kell kenni úgy szépít. Van aki azzal mosakszik vagy pisis vízben fürdik...

Szerintem nem sokat érhet, én meg azért a kevésért nem próbálnám ki...

2009. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ok, de én sem azért kérdeztem, mert ezzel szeretnék spórolni:):)
2009. júl. 4. 16:06
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Az ókorban a pisi érték volt, mosásra használták :D

Tudtátok? :D

2009. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
ha egyszer kiválasztja a szervezeted, hogy nem hasznos, akkor nem lehet hogy hinni kéne neki hogy nem ér semmit?
2009. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Én azt hallottam egy mentőtiszttől, hogy ha egy embernek van egy sérülése, akkor 100-szor többet segít ha lepisiled, mintha nem csinálsz vele semmit. Mert fertőtlenít. Én ezt hallottam egy orvostól.
2009. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
ha jól tudom a rómaiak vagy a görögök anno lepisilték a sebeiket vagy mi de hogy jót tesz-e ha megiszod azt kétlem :)
2009. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy orbitális baromság, el ne hidd. ha megiszod, nagyon súlyosan megbetegedhetsz, hiszen tele van salakanyagokkal, amit a vese választ ki!
2009. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!