Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért van kevés ember otthonáb...

Miért van kevés ember otthonában víztisztító készülék?

Figyelt kérdés
Mindenkinek fontos az egészsége. Miért nem tesznek érte? Miért pont erre sajnálják? A cigire meg különböző káros cuccokra rengeteget költenek.Miért van?

2013. jún. 4. 13:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát igen az a szegénység amikor megvesszük a 200 ezer forintos tv-t. Voltam már pár helyen és láttam szegénységet, de 200 ezerért ott volt a tv de kaja az nem volt. Igen reklámozom magam. ez csak egy a 100 ból. Mindent meg kell fogni. Csak az lesz szegény aki nem tesz meg mindent azért hogy ne legyen az!
2013. szept. 19. 16:35
 22/25 A kérdező kommentje:
Akit meg nem érdekli ez a dolog annak nem kell vele foglalkozni!
2013. szept. 19. 16:37
 23/25 A kérdező kommentje:
Amikor a mi öregeink voltak fiatalok, akkor még nem volt ilyen nagy az ipar. Még mások voltak a vizeink. Ha csak az elmúlt 8 évet nézzük, már nagy különbséget vehetünk észre.
2013. szept. 19. 16:41
 24/25 anonim válasza:
100%

Sokan úgyis csak a külföldnek hisznek, tessék egy osztrák (nem kereskedői) vélemény.

[link]


Címszavakban:

Vorsicht bei Wasserfilter-Geräten = Óvakodj a vízszűrő berendezésektől

Der Verein für Konsumenteninformation hat Wasserfilter-Geräte getestet. Das Ergebnis: Kein Gerät ist zu empfehlen. =

A fogyasztóvédelmi egyesület vízszűrő berendezéseket vizsgált . Az eredmény: nem ajánlott eszköz.

Verkeimung und gefährliche Filter = Szennyeződés és veszélyes szűrők

2013. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 nagy_petronella válasza:

Szerintem az ügynökök miatt van ez a rossz száj íz a víztisztítók felől. Vannak szakboltok, akik nem több százezer forintos szűrőket árulnak. Sőt nincs is náluk ilyen árkategóriás hülység.


Az otthoni viztisztítás nem drága dolog. Márkás cserélhető szűrőbetétes asztali gépeket már 10.000Ft-ért is kapni. Évente kell kicserélni a szűrőbetétet, ami 2-3000Ft. És nem kell foglalkozni a palackozott vízzel, ami ugyanúgy szűrt víz. Komolyabb, szebb több szűrős berendezések ára is csak 20-30.000Ft. Ami rendelkezik élelmiszer ipari engedéllyel.


Aki meg úgy gondolja, hogy nincs rá szüksége, az meg úgy sem vesz. Nekem megkönnyíti egy nagyon picit az életem, hogy nem kell figyelni mennyi palackozott víz van otthon. Mert annyi ivóvizem van, amennyit csak akarok.


Akiket meg tudnak vezetni a házoló emberkék a több százezres kamu, kínai gépekkel, azokat tudom sajnálni. Végre be kellene tiltani az összes ilyen tevékenységet végző céget. Ésnem csak a víztisztítókat tukmálókra gondolok...

2016. ápr. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!