Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Állatokon NEM tesztelt termékek?

Állatokon NEM tesztelt termékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig is olyan termékeket használtam, ami nem tesztel állatokon. (Balea, Essence) Tudnátok olyan

-tusfürdőt

-sampont

-és fogkrémet

írni, amiken rajta van a nyuszis logó? Ha lehet oldalt is küldjetek, hogy tudjak rendelni. Valamikor láttam nyuszis logós terméket, valami női név volt. Victory, vagy Emma, vagy ilyesmi, nem tudjátok véletlen mi az?

Köszi



2013. jún. 20. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a régi Body Shop-os dobozon emlékszem nyuszis logóra, egy ideje már nem láttam semmin.
2013. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Oriflame állítólag nem tesztel! Van tőlük egy testápolóm, tusfürdőm, azokon rajta a nyuszi! :)
2013. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem az oriflames tusimon, de nincs rajta. :(
2013. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Oriflame katalógus hátoldalán ott van, h nem tesztelnek állatokon, és az összetevőket sem tesztelik. Nekem most perpill 3 termékem van tőlük, mindegyiken rajta a nyuszi, igaz ezeket fél év-1 éve vettem.
2013. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A helyedben nem a logót keresném, hanem kiválasztanám, hogy melyik nem kísérletes márkát használom, és azt venném.
2013. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
balea
2015. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!