Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan tudnám csökkenteni az...

Hogyan tudnám csökkenteni az éhséhemet? Nagyon sokat eszem a napokban és ez nem mehet tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nem is ettem annyira sokat, talán azért eszem ennyit mivel voltak gondjaim a báráti és anyagi dolgokkal kapcsolatban. De tovább kell lépnem és nem tudok hogyan meritsek bizalmat és hogy hogy kezdetnék neki a elfogyásnak. Borzasztó kövér nem vagyok, de kövér igen. 17 évessen 97 kg és 190 cm magas. Szinte érzem hogy rosszul van a közérzetem.. Sürgösen változtatnom kell. Hogy csökkentsem az étvágyamat?? Hogy kezdjem meg a sikeres fogyásom?
2013. júl. 7. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Mondjuk, hogy nem eszel édességet ha ettél. Sportolj is! Sokan esznek még én is bio kölesgolyót ami laktató mégis kevés kalória van benne. Uzsonnára és tízóraira egyél gyümölcsöt, zöldséget.
2013. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Állítólag van olyan, hogy amikor éhesnek érezzük magunkat, akkor nem is ételre hanem vízre van szükségünk. Az egyik ismerősöm olvasta valahol, nem tudom, mennyire igaz, de egy próbát megér. Szóval ha ennél valamit, próbálkozz először ivással!
2013. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mikor fogyni akartam, egyszerűen nem ettem és nem törődtem az éhséggel :DD szerintem ugyan úgy csak akaraterő kérdése. Bár tudom, hogy nem a legjobb megoldás rá. Mióta albérletben lakok azóta nincs házi koszt, sokkal silányabb ételeket eszek, ezért sokkal kevesebbet. Az elő pár nap korog az ember gyomra, de utána hozzászokik. A lényeg hogy vitamint fogyasztani kell.
2013. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!