Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Aki minden nap gyümölcs...

Aki minden nap gyümölcs turmixot iszik és emellett nem eszik nagy mennyiségű édességet, sportol az kizárt hogy rákos legyen?

Figyelt kérdés
Én 13 évesen minden nap iszom turmixot és sportolok. Családom is. Mi ugye nem lehetünk rákosak? Szüleim dohányoznak, ritkán, de szeptembertől anyukám leszokik (nagyon könnyen le tud szokni) apukám is leszokóban van.
2013. júl. 20. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

El kell szomorítsalak, ettől még simán kialakulhat rákos megbetegedés nálatok.

Van aki egész életében egy szál cigit sem szívott el, és mégis meghalt tüdőrákban.

Csökkenteni lehet a kockázatát, de kizárni nem fogod tudni.

2013. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De kell hozzá csomó tényező hogy kialakuljon, nem?
2013. júl. 20. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem biztos. A betegségre való hajlam is sokat számít. Genetika. Rengeteg mindentől kialakulhat. Olyan dolgoktól, amikre nem is gondolnál. Élelmiszerektől is( és itt nem csak az E-számokar gondolok.)
2013. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én rettegek ettől a betegségtől... Nagypapám emlőrákban halt meg.
2013. júl. 20. 22:43
 5/9 zakos válasza:
Ha ennyire félsz tőle, akkor egyél sárgabarackmagot. Brutálisan öli a a rákos sejteket.
2013. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valóban?
2013. júl. 22. 20:46
 7/9 zakos válasza:
Jaja, sok helyen lehet olvasni róla, de van benne cián, ami miatt sokan ódzkodnak tőle, de úgy tudom, hogy a szervezetbe kerülve valami megköti a ciánt, vagyis nem veszélyes. Azért nézz utána. Én néhanapján bekapok pár szemet. :D
2013. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Élj a lehető legegészségesebben, enél többet SENKI nem tehet a betegségek ellen... A barackmagban van valami, de napi pár szemnél többet ne...
2013. júl. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 thirtyseven válasza:

Az ayurveda (ájurvéda) mely főleg az indiai kultúrában őshonos, a betegségek megelőzésére helyezi a hangsúlyt.


Egyszerű és gyakorlatias útmutatást kaphatsz belőle a helyes életvitelre vonatkozóan, mely nem csak a testi egészségre terjed ki.


Személy szerint a Maharishi Ayurveda-t ajánlom, melyet nagy megbecsülés övez hazájában és szerte a világon.

2013. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!