Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ginseng + Zöld tea kombó...

Ginseng + Zöld tea kombó mennyire lenne hatásos fáradtság, leterheltségre?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozok, munka után és hajnali keléskor nagyon fáradtnak érzem magam, mintha nem aludtam volna semmit. Olvastam, hogy a Ginseng és a zöld tea nagyon jó erre. Tapasztalatok? Melyik márkát érdemes venni, melyik hatékonyabb, és 100% hogy az van benne?


Esetleg valami ötlet, hogyan tudnék egész nap fittebb lenni?



2013. szept. 2. 18:53
 1/2 anonim válasza:
En is munkambol kifolyolag hulla faradt vagyok, tobb muszak, ha reggeles akkor 3:10 kell kelnem.... nekem is a gyogyszertarban Ginsenget ajanlottak, es tenyleg bevalt. Azt nem mondom, hogy nem voltam utana sem faradt, de koncentralni sokkal jobban tudtam, ugyan is eleg nagy koncentraciot igenyel a munkam. Szerintem probald ki, semmit nem veszitesz vele. Olyat vegyel amiben a ginseng szazalekos mennyisege a legnagyobb.
2013. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó a ginseng, bár nekem borzalmas íze van.


Amit még esetleg ajánlani tudok, hogy vegyél vasat. Én a Haas vas pezsgőtablettát ittam és nekem nagyon sokat segített 1 éve ősszel, amikor állandóan fáradt voltam és hazaérve egyből ágynak dőltem.

2013. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!