Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » B17 vitamin: tényleg ennyire...

Evele123 kérdése:

B17 vitamin: tényleg ennyire jó a daganatos betegségek ellen? Ennyire nagy lenne a gyógyszerlobbi hatalma, hogy betiltották?

Figyelt kérdés

[link]


Véletlenül bukkantam erre a cikkre és érdekelne más véleménye, mert van rákbetegségben érintett a családomban.



2013. okt. 20. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Simán lehet igaz, mert gondolj bele, mennyi pénz van abban, hogy kezelik a rákos betegeket... És ha nem lennének annyian, nem lenne belőle pénz, meghalna a gyógyszeripar.

:(

2013. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Emlékszem, volt valami olyan hír is, hogy az anyatej egyik összetevője vagy már nem tudom pontosan, hogy maga az anyatej, gyógyíthatja a rákot... Arról sem nagyon hallok többet, az ilyen a fejesek megpróbálják eltussolni!
2013. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem ekkora csodaszer. Csodaszerek nincsenek. :(

Cikk: [link]

2013. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
"Igen, a b17 valóban mérgező! A daganatsejtre! Az egészséges sejtekben egy enzim megakadályozza ezt!És minden daganatsejre egyformán hat, mert minden daganatos sejtből hiányzik a védőenzim, szövettani típustól függetlenül. Tudni kellene egy kis élettant és biokémiát a válaszához Tisztelt Uram!Rajtam 3 év alatt kb 6 kiló b17 ment át, és egészségesebb vagyok, mint valaha. Ja! És rákmentes!"
2013. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Persze-persze. Névtelen ember azt ír, amit akar.
2013. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Facebookkal írta, tehát ott a neve, mindene... :D
2013. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Daganatos betegségek kezelése szigorú protokoll szerint ajlik, adott gógyszerekkel, ami nem tartalmazza a B12 vitamint.
2013. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mármint B17, bocsánat.
2013. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napsugar11 ***** válasza:

Alternatív daganatterápiával foglalkozom, és lehet, hogy hozzám csak olyanok kerültek, akiknek nem használt a B17, de azt tudom, hogy ahol az anamnézisben B17 szerepelt, azoknál a betegeknél olyan komoly májkárosodást diagnosztizáltak, hogy sokan nem a daganatba, hanem a májelégtelenségbe haltak bele.


Én azt tudom, hogy az ismerőseimnek semmiképpen nem ajánlanám, ha megkérdeznek, de mindenki úgy dönt, ahogy a hite szerint a legjobb, nem szólhat bele senki. Viszont a hátrányokról érdemes tudni.


Vajon miért van az, hogy a B17 honlapján CSAK jó tapasztalatok vannak? Miért nincs senki, akinek esetleg nem annyira volt jó, mondjuk semleges volt... Olyan meg aztán még véletlenül sincs, akinél egyenesen káros...


Moderálják az oldalukat. Csak a beleegyezésükkel jelenik meg rajta bármi, próbálja ki valaki, ha nem hiszi el nekem. Volt egy férfi, aki megrendelte az első adagot, majd azután a csomaggal jött egy levél, hogy amennyiben ír egy jó tapasztalatot, a következő haviból x % kedvezményt kap. Mivel nem lett jobban, hanem egyre rosszabbul, ezért persze megírta a negatív tapasztalatát, ami nem jelent meg. Sajnos 1 hónap múlva meghalt májelégtelenségben.


Én nem ajánlom, de ha valakinek ez segített, az biztosan mást fog mondani. Kíváncsi lennék azokra, akiknek ott van a lapon a jó tapasztalatuk, hogy most mit írnának...

2013. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy korrekt leiras a "B17"-rol..

2013. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!