Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha megiszom a spermámat az...

Ha megiszom a spermámat az egészséged?

Figyelt kérdés
hallotam 1 csávót aki a sajátját itta gyurás elött fehérje helyet mert elvileg sok vitamin van benne... ha megiszom én is attol elkapok valami betegséget?

2013. jún. 15. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem, csak 1 igen neves rangot kapsz, melynek neve "B*zi" !
2013. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én egészségem biztos nem.


Nem kapsz tőle betegséget, de hogy sok értelme nincs, az is biztos. Nem hiszem, hogy annyit elő tudnál állítani, hogy legyen értelme meginni, azzal a kevéssel meg elhanyagolható mennyiségű tápanyagot vinnél be.

A vitamin pedig honnan kerül bele? A saját szervezetedből. Mintha én szomjas lennék és lecsapolnék másfél litert a véremből, hogy megigyam.

Na mindegy, mindenki azt csinál amit akar.

2013. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Te nagyon hü lye! Magadtól kapnál el betegséget?

Egészségedre. Mást ne is igyál.

2013. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Oké,hogy sok minden van benne,ami jó,de szerintem az elsősorban azért jön ki,hogy szaporodj vele,meg azért,hogy kint legyen és ne bent.

Ami van benne:

-protein

-C vitamin

-kalcium

..stb.

Ajánlottam,hogy ne idd meg,mostantól pedig a te dolgod,hogy mit csinálsz.

2013. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Aki egy nőtől elvárja, még az is egy utolsó fér.., de hogy te magad megidd. Ennyi erővel, minden feleslegest megehetsz, megihatsz.
2013. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Többre mész, ha fehérje turmixot iszol. Egyébként én úgy hallottam, hogy a lassú felszívódású fehérje az edzés után kell. Edzés előtt meg jó minőségű szénhidrát az energia miatt bár olvass utána az a biztos
2013. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én suck fuck :D
2013. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Úristen!!

Nagyon értelmes lehetsz!

2013. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Más fiúk spermája is nagyon egészséges, biztos van aki szívesen "megitatna"... :PPPPP
2013. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jó, mondjuk, hogy tényleg ilyen hülye vagy. szerinted a spermádban lévő fehérje honnan kerül oda?
2013. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!