Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ez így megfeleleő lenne?

Ez így megfeleleő lenne?

Figyelt kérdés

Átálltam arra, hogy csak reggelizek meg ebédelek, de akkor azt eszek amit csak akarok (persze odafigyelek a mennyiségre), de utána már szinte semmit nem eszek.

A napi mozgásom kb 1 óra séta a munkahelyemig és vissza, irodai alkalmazott vagyok napi 8 órát ülök sajnos...

Lehet így "normálisan" fogyni?

ui.: semmi csokit, chipset és egyéb nasit sem eszek és csak vizet iszok


2013. okt. 31. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne így fogyókúrázz! Ahhoz,hogy az emésztőrendszer rendesen működjön napi többszöri kis mennyiségű étkezésre van szükség, tehát délután,este is kell valamit enni. Sokan hülyeségnek tartják,de tapasztalatból mondom,hogy olvasd el Norbi első könyvét és a szerint táplálkozz! Nem kell éhezni mellet,viszont,ha betartod,akkor nagyon jól lehet fogyni,ráadásul aki nem fogyókúrázik,annak is egészséges.

És ez nem reklám :)

2013. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vacsorázhatsz is, de ne későn és egyél könnyű ételeket, ha este nem eszel, egy idő után jön a farkaséhség és többet hízol vissza, mint amennyit fogytál.
2013. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 snoopysan válasza:
szerintem a fogyókúra egy nagy hülyeség, kivéve ha már az az utolsó lehetőség arra hogy egészségesebb legyél.enni indent kell, hónapok óta fogyókuráztam többet is kipróbáltam, amik majdnem az egészségembe kerültek.. egy életre megtanulam hogy fogyókurával többet nem próbálkozom.mikor már enni akartam bármit megettem elkapott a hasmenés és kijött belőlem, mintha csak keresztül ment volna rajtam minden, ugyhogy köszi de nem.....
2013. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!