Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek annak hogy szerete...

Szerintetek annak hogy szeretem nyalogatni a fának a törzsét, van köze ahhoz, hogy egyszer télen is megnyaltam és odafagyott a nyelvem?

Figyelt kérdés
Csak mert mikor odafagyott elkezdtem nagyon élvezni és le sem akartam venni a nyelvemet, de aztán már fázott. Most meg egyre többször mikor egy fa mellett elmegyek, megnyalom.

2013. nov. 1. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan. Költözz az erdő szélére, akkor minden nap élvezheted a hobbidat.
2013. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az év kérdése!
2013. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez tényleg egy erős probléma!! És egyre erősödik! Ma 3 fára már fel is izgultam a nyalogatása közben!
2013. nov. 1. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:

bioszex :)


am komoly a kérdés?

2013. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen! Miért talán nem hangzik annak?! Szerintem tök komolynak hangzik hogy valaki a fa törzsét nyalogatja... HÁT KI SZERINT NEM?! EZ EGY KOMOLY PROBLÉMA!!!!! Nem értem miért kérdőjelezik meg hogy az e!
2013. nov. 1. 22:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg van aki a fára fel mászik és van aki a fára fel izgul.... Mindenképp a tetőponton végzi... Milyen éretlenek vagytok!
2013. nov. 1. 22:34
 7/9 Azonosito321 válasza:

Már ott megbukott a dolog, hogy fához fagyott a nyelved.

Fémhez fagy oda!

2013. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most mondta hogy ez tök komoly most ne izéld máááár!!11!!!!111


szerintem tökre az lehet hogy vitaminoshiányos és ezért kívánta hogy megnyalja azt a fááát, és azóta is csak azt nyalnáá nyalnáá és akkor lehet most nem is lenne nekije gondja csakhágy ugyemilyenmár mer hogy ez mások szemében milyen gáz már pedig a vitaminellátás az meg amúgy töökre fontos és mér ne nyalja ha ahhoz van kedve és akkor most lehet hogy tök jó lenne neeem?

2013. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem lehet hogy a nyelve van fémből és a fa fagyott hozzá? Így már érthető lenne a probléma.

Egyébként elég sok ember van így ezzel a fa dologgal,

Te még nem tudod a megoldást, megsúgom:

Fogpiszkálót kell az embernek tartani a szájában.

2013. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!