Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának adhatok egy...

7 hónapos babának adhatok egy kis narancsot és mandarinit nyalogatni?

Figyelt kérdés
Néztem a neten valahol azt írják lehet valahol azt hogy nem.Ti mikor adtatok a babátoknak?
2012. dec. 18. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Az enyém 9 hós. Még nem kapott, de most fogom kipróbáltatni.
2012. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem savasabb mint az alma, és puffasztó hatása sincs, vagy alergiát sem okoz.


DE csak is biót. Ez az a gyümölcs amit 100% hogy vegy kezelnek mire ide ér. Èn németországban élek itt sok nagy üzlet már kiírja hogy mivel van a héja kezelve és külön kihangsúlyozzák hogy a héja nem alkalmas fogyasztásra.

2012. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még várnék vele egy kicsit. Mi 9 hónaposan kezdtük, és nagyon szereti azóta is. Főleg a mandarint szereti, amint meglátja, már tátja is a száját :-D
2012. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 wartburg353s ***** válasza:
mi úgy kezdtük a naranccsal, hogy kifacsartam a levét citromfacsarón, átszűrtem és megitta a csőrös pohárból, így megszerette az ízét, nem lett tőle semmi baja, ha csak nyalogatja, akkor tényleg csak az ízét érzi, de nem jut hozzá a vitaminhoz, a szájába adni meg nem mertem, mert féltem, hogy félrenyeli a rostot.
2012. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

8-9 hónapos volt amikor először kóstolta, azóta is imádja. Barátnőmtől kapott olyan cumit ami gyakorlatilag egy háló volt, abba tettem bele, megfogta a cumit a levét ki tudta szívni, rághatta is, a héját felfogta a háló.

ilyesmi:

[link]

2012. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon jó és praktikus!!Köszönöm!!
2012. dec. 18. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszi az ötletet ez nagyon jó! :)
2012. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze! Én már 6hósan adtam neki! :) Most 9,5hós, mandarint szinte minden nap adok neki! Semmi baja! Citromot születése óta kap, ha csuklik! Ezért is mertem adni, mert a citrom, mandarin, narancs is citrus féle, így ha a citromtól nem volt baja, gondoltam a többitől se lesz! Igazam lett! :) Nyugodtan, nagyon fog neki ízleni! Csak a magra figyelj oda nagyon!
2012. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekünk majdnem 6 hós volt (most 6,5) mikor adtam neki.imadja.kiszivja a levét.a hartyát leszedem rólla es eszi is.
2012. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!