Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi történne velem ha csak...

Mi történne velem ha csak banánt ennék és ezen kívül nem nagyon ennék semmi mást?

Figyelt kérdés

Mostanában csak ezt a gyümölcsöt kívánom...

H.ülyék kíméljenek pls:)



2013. nov. 4. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kifehérednél és pár év múlva ami lehet 10 is meghalnál anyagok hiányába
2013. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Akkor egyél sok banános kaját mindenféle elkészítési módban rengeteg recept van. De egyél hozzá megfelelő ételeket is húst,tejtermékek stb.:)

Vannak olyan különleges receptek is ahol van hús banánnal,bár elég érdekesen hangzik.

2013. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor igen egyhangú étrended lenne. Hülyék kíméljenek engem is...
2013. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A túlzott banánfogyasztás székrekedéshez vezet.
2013. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én is imádom a banánt, és én sem kívánok mást sokszor... azt vitatnám, hogy a hús meg a tejtermék egészséges lenne, de hát ők tudják

valamelyik majomféle az, aki nem eszik mást, csak banánt, de te nem vagy majom :D akkor már inkább avokádó, az superfood. vagy egyél avokádós banánkrémet, akkor nem érzed az avokádó ízét, és minden szükséges anyaghoz hozzá jutsz

2013. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pont ez történik velem most, hogy folyton csak banánt ennék, az összes B vitam megtalálható benne ami kiderült h. B vitamin hiányos vagyok, nagyon egézséges, és sem székrekedést nem okoz se meghalni nem fogsz tőle, sőt sportolóknak ajánlott mivel hosszú láncú cukrokat tartalmaz ami tovább tartó energiaforrás, hizni csak mértéktelen fogyasztásnál lehet tőle, de én reggeltől estig csak banánt eszek és sem a széklettel sem mással nincs bajom ill. jobban érzem magamat mint eddig, szervezetemet sem terhelem le vele
2015. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!