Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen panaszokat okozhat az...

Milyen panaszokat okozhat az Omega 3-6-9 zsírsav rendszeres fogyasztása?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem el napi rendszerességgel szedni, néhány napja borzasztó fájdalmak kínoznak az epém tájékán. Vajon ettől is lehet?
2009. dec. 8. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
egyetlen dologtól nem lehet bajod, a tiszta víztől... hagyd abba ezt a szar tablettázást, egyél sok almát és halat és igyál meg legalább 2 liter vizet egy nap.
2009. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az, hogy fáj az epéd, nem biztos, hogy a halolajtól van Sőt!

Erre szüksége van a szervezetnek, hiszen Magyarországon szűkölködünk mély tengerben és ezáltal mélytengeri halakban is, amelyekben megtalálhatóak ezek a fontos zsírsavak.

Arra figyelj oda, hogy ne éhgyomorra szedd, mert attól lehet problémád.

Milyen cég gyártya, ha megkérdezhetem?

2009. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van! Amit az első írt az butaság! Az omega3 az tengeri halból van, ami ugye nálunk nem nagyon van, illetve van, de napi szinten nem esszük. Úgy általában sajnos igaz, hogy manapság már nem nagyon van vitamintartalma a gyümölcsöknek-zöldségeknek, köszönhetően a sok génmanipulálásnak, és műtrágyázásnak!Igenis pótolni kell a vitaminokat és a nyomelemeket! Omega3-tól semmi bajod nem lehet, bármennyit is szedsz! 10 kapszulában annyi van, mint 30 dkg tengeri halban... Ha mondjuk nem étellel veszed be, akkor a zseléskapszula okozhat gyomorsav emelkedést ami marhatja a pocid... de ennyi.
2009. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ökonet. De köszönöm a válaszokat. Abbahagytam a szedését és megszünt a fájdamam. nem tudom azóta sem mitől lehetett.
2009. dec. 21. 14:29
 5/7 anonim válasza:
az okés, hogy igyon sok vizet, de a csapvíz az egyáltalán nem tiszta! Vegyél akkor inkább tabletta helyett víztisztítót, vagy ásványvizet(pesze bubi menteset)
2009. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az omega 3 az semit mert az nagyon is egészséges az omega 6 elég sokat 9-ről meg nem is hallotam:D
2010. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kapszulák anyagát nem bírtad..nekem ez volt a baj... Annyi sz.r van bennük, hogy taccsravágják az amúgy értékes benne lévő anyagot! Kapszulát csak nagy körültekintéssel vegyetek!!!
2011. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!