Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A zabkorpa rendszeres fogyaszt...

A zabkorpa rendszeres fogyasztása elősegíti a széklet rendeződését?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a székletem, mostanában minden este kefírbe teszek zabkorpát 3-4 tk-al, állítólag jót tesz.
2010. aug. 26. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

ige, jót tesz

próbáld ki még a búzakorpát is, az is jó

2010. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ige = igen
2010. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért a korpákkal az nem olyan egyszerű.Főleg a búzakorpa. Kérdezd meg a google bácsit, vagy tf.: napközben 422-06-66, vagy 422-06-67
2010. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, segít, de csak ha sok folyadékot is iszol rá.


inkább reggel egyed, mint este.


sztem a zabkorpa finom, a búzakorpa szappanízű, de ez ízlés érdése :) csinálhatsz joghurtot elkeverve vaníliával, édesítve, és abba teszed a zabkorpát gyümölccsel - igazán finom!

én még palacsintát is sütök belőle, lisztet nem is teszek a tésztába.

2010. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző voltam: 3-4 tk. azért nem egy nagy mennyiség. Próbáld meg ezt 3-4 evőkanállal, annak a tömege olyan 12-15 gramm lesz.
2010. aug. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!