Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mire jó a BioTechUSA által...

Mire jó a BioTechUSA által gyártott Neon Lady Shaker mire lehet használni? Egyáltalán megéri-e megvenni?

Figyelt kérdés
BioTech Usa

2014. márc. 18. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ööö... Fehérjeturmix összerázására esetleg?

A kérdésedből arra következtetek, hogy neked nem érdemes megvenned, mert nem tudod, mire jó, akkor meg minek!

2014. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké én nem tudhatom az egyik ismerősöm diétázik mert modell és én is akarok és mondta hogy vegyek ilyet ezért kérdeztem hogy mire jó...
2014. márc. 18. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes beszélgetés lehetett.

-Képzeld, diétázom!

-Tényleg? Én is akarok!

-Vegyél Neon Lady Shakert, az a tuti!

-Frankón? Veszek, köszi!

2014. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség az ilyen sok BioTechUSA-ás cucc, mert csak tablettákat, porokat meg mindenféle shakereket és még sorolhatnám ... dolgokat forgalmaz, és szerencséjükre a sok buta ember elkezdi használni hogy hat a szer, közben enyhén szólva leterheli a máját és csoda ha megbetegedik és úgy fog kinézni mint egy mutáns. Én azt akarom neked elmagyarázni hogy vegyél nyugodtan, sokkal többre viszed vele, mintha utána néznél hogy mondjuk veszel vagy gyűjtesz gyógynövényeket, azok részeit és felhasználod azokat, akkor sokkalta egézségesebben érhetsz el sokkal jobb eredményeket mint az ilyen szintetikusan előállítótt baromságokkal, amik drágák is meg igazából semmit nem érnek ... tehát gyógynövényeket kell használni és ennyi. A problémához megfelelőt. De mondjuk elkezdesz csalánturmixokat készíteni, már jobb vagy mint a többiek. Azt meg meginni meglehet pohárból, ahoz csak egy drága dolog kell, turmixgép.
2014. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!