Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros és repedezett a makkom...

Piros és repedezett a makkom a fityma által fedett rész alatt A munkám miatt egy ideig nem tudok orvoshoz menni vele Mi lehet ez? és mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem viszket nem fáj csak zavaró fél éve nem volt nemi kapcsolatom sem olvastam több ilyen kérdést de nem kaptam választ)
2014. márc. 17. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ne is menj orvoshoz amíg komolyra nem fordul a dolog, addig nyugodtan kereshetsz kifogásokat és diagnosztizálhatod magad gyk-s kérdèsekkel.
2014. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek olyan laza a munkahelye mint neked..

Akarok menni leírtam okoskodást nem kérek

Addig kérek tanácsot még el nem jutok orvoshoz..

Mellesleg hónapokkal későbbre van időpont addig meg valami jó lenne tenni..

2014. márc. 17. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello!


Még ha okoskodásnak tűnhet az első hozzászóló, teljesen igaza van. Egyrészt szerintem a legtöbb hozzászóló nem orvos, ha meg van is orvos, akkor sem biztos, hogy hozzáértő, másrészt látatlanba elég nehéz bármit mondani. Mivel azt mondtad, hogy nem volt nemi kapcsolatod, elképzelhető hogy valamire allergiás vagy.


Nemibeteg gondozóban pl. (ahol én lakom) ugyan kell időpont, de ha odamész nem hajtanak el (az elképzelhető, hogy várnod kell majd 1-2-3 órát, hogy sorra juss!).


Különben gondold át változott-e valami az életedben. Másik tusfürdő? Új gyógyszert szedsz?


Nem vagyok orvos.


üdv

2014. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!