Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Paraflash gyakran előjön...

Paraflash gyakran előjön fűszívás közben, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Na, mit? :)

("Bio életmód"-ban. Csúcs!)

2014. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. ápr. 10. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
A fű az alkalmi hangulatodat erösiti fel szoval ha benned van a fèlelem hogy ràparàzol akkor nagyobb az esèly rà!
2014. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Like a kategóriáért:D


Amúgy, mostmár lehet hogy azért reagálsz így, mert tudod, hogy az előzőnél is előjött, meg az azelőttinél is. Én a következő alkalmat valami szokatlan helyen, vagy más társasággal, esetleg egyedül csinálnám, a lényeg hogy ne hasonlítson az eddigiekre, szerintem ki fogsz zökkenni a para körből, ha környezetet váltasz.

2014. ápr. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cli_hlt ***** válasza:

Ahogy mondták, set / setting gond lehet, az aktuális hangulatod és a környezet is sokat számít.


Ezen kívül a fű fajtása is. Ha teheted, keress indica-t, a sativa-k pörgetős head high-ja néha engem is kikészít. Az indica ezért jobban bejön.

2014. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Le kell szokni a fűről ! Akkor a paraflash is elmarad.
2014. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne szivd! Én egyszer próbáltam, olyan pánikrohamom lett,hogy tuti többször rá nem veszem magam..:D
2014. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szívj ha ezt váltja ki belőled. Ha rendszeresen beparázol tőle és újra szívsz csak elmélyíted ezt az állapotot és pszichésen sérült lehetsz tőle. Nem hallottál még olyanról, hogy valakinek pszichés betegségeket hoz elő a fű, mert állandóan újra és újra megerősíti és elmélyíti a pszichés problémákat. Minimum egy hosszú szünet. Minimum!
2014. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cli_hlt ***** válasza:
Így van, van olyan, akinek egyszerűen enm jön be valami miatt. Ha nem jó, ne erőltesd.
2014. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!