Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok lány vagyok.Eddig nem volt semmiféle probléma az alakommal,azonban márciustól problémáim lettek,pszichiáterhez kellett járnom,és antidepresszánsokat kell szednem.Az akkor súlyom mindössze 38 kg volt,de az utolsó 3 hónapban 12 kg-t híztam.A gyógyszert még fél évis biztos h nem hagyhatom abba,mert visszaeshetek.De nem szeretnék tovább hízni.Tudnátok valamilyen diétáról írni nekem?Előre is köszönöm:)
2009. dec. 22. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval 50 kg vagy?
2009. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,50 kg vagyok.
2009. dec. 22. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:

és az sok?

én 52 kg vagyok és karcsú bár nagyon magas:))

2009. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyok még kövér,egyedül a hasamon látszik a felesleg.Ráadásul alacsony is vagyok:S

Csak azt nem szeretném,ha tovább híznék:S

2009. dec. 23. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne egyél annyit.:D Amúgy meg sportolj, ne csak tespedj.
2009. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A koplalás nem jó, mert egy idő után hozzászokik a szervezeted, és az lesz a természetes, és ha elkezdesz normálisan enni, akkor nagyon meghízol. Ha pedig kihagysz egy étkezést az ötből, ( mert ötször kell enni egy nap és a reggeli a legfontosabb! Ha nem reggelizel, nem tudsz fogyni sem) akkor pedig a szervezeted a következő étkezésnél zsír formájában elraktározza a bevitt kalóriákat és szintén hízol. Az a legjobb ha leszámolsz ezekkel:

chips

cukrok

túl sok só

gyorséttermi kaja

vöröshúsok

fehérkenyér, fehérliszt, fehércukor

müzliszelet, keksz

helyette fogyassz ezekből sokat:

gyümölcsök

zöldségek

gabonafélék

olajosmagvak

tejtermékek

rozskenyér

sok ásványvíz

és sportolj hetente minimum 3-szor, de maximum intenzitással. Egy-egy edzés legyen 1 órát. Ajánlom az anaerob mozgásformákat, és az intervallumedzéseket.

2010. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Olvass egy picit az anorexiáról.

A szeretet, önbizalom hiány késztet állandó fogyásra.

Családi probléma.. De jobb ha beszélgetsz egy pszichológussal és nem a pszichiáterek bogyóit szeded..

Annyit ér az egész, hogy belehalj?

2010. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!