Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Paprika krém narancsbőrre?

Bebe18 kérdése:

Paprika krém narancsbőrre?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, h jó zsírégető. Mennyi idő után javul a problémás terület?

2014. jún. 12. 00:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Felejtős... Leégeti a bőröd. Ha netán bekened és elkezdesz "lángolni", még csak lemosni sem bírod... Keress valami más megoldást, ha nem akarsz üvölteni a fájdalomtól.
2014. jún. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem felejtős, csak nem úgy kell használni, hogy rákened, és várod a csodát. Szakképzett cellulitmasszőr kezében hatásos lehet, ha egyébként minden mást megteszel a sikerért te magad.
2014. jún. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább fahéjas zsírégető krémet vegyél,az nem csíp és a hatása ugyanaz.
2014. jún. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

narancsbõr=zsír szövet a bõr alatt... szálkásító étrend és sok testmozgás a megoldás.

Egy csodakrém sem létezik, ami majd a zsírraktáraiddal elhiteti, hogy kevesebbet eszel ezért szükséged van a bennük raktározott zsírra.... persze lehet hinni a nõklapjának, meg kiskegyednek és hasonló nagyon okos ám farális baromságokat író lapoknak, de ha a zsírégetéshez elég lenne bekenni magad valami dzuvával, akkor nem lenne milliárdos üzletág...

2014. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

"szálkásító étrend és sok testmozgás a megoldás"


Aha, persze. A férjem futballozik, és odafigyel az étkezésre. Neki is van ám narancsbőr a fenekén. Pedig 192 cm és 80 kg.


Narancsbőrt láttam már nagyon vékony lányon, és láttam kövér lányt, akinek egyáltalán nem volt. Genetikailag alakul ki, a kötőszövettől függ.


A paprika krém egyébként tényleg jó, megtornáztatja az ereket a bőrben, így a méregtelenítés hatásosabb. Az Ilcsinek van Vérpezsdítő testápolója. Nagyon kellemesen csípi a bőrt, és felfrissíti. Én is használom. Elsőre ne hallgass, hülyeséget mondott.

2014. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
odafigyelni az étkezésre, és szálkásító étrendet követni 2 külön dolog.
2014. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrendet követ.
2014. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

"Elsőre ne hallgass, hülyeséget mondott."- ez lennék én.

Válaszra sem érdemes, aki lehülyéz... De hát mit is várjon az EMBER az ilyenektől, akik minden további nélkül hülyéznek?

Kérdező, írj privit és megmondom, mit csinálj, semmi szükséged nem lesz semmiféle méregdrága, netán inkább káros, mint hasznos készítményre :) 20 évesen ideális testsúllyal volt narancsbőröm, 40 évesen egy mm sincs :)Testsúly szintén ideális :)

Írj, és megadom a "receptet". :)

2014. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kipróbálom ezt a krémet. Kiváncsi vagyok, h mennyire tud csípni. Az a baj, h nagyon szeretem az édességet. Már próbáltan lemondani róla, de nem megy. Tornásztan 1 ideig, de 3 műszakba dolgozom és vmikor kimaradt, aztán abbhagytam. Azért gondoltam, h megpróbálok krémezni.
2014. jún. 12. 23:31
 10/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok (Én vagyok a szakképzett cellulitmasszőr, akinek a válaszát lepontozták, de a GYIK-on ez természetes, hogy a hozzáértők helyes válaszait lepontozzák).


Amit az utolsó kommentedben írtál, az alapján tényleg csak próbálkozol. Ezért írtam, hogy neked kell megdolgoznod érte. Nem változtatsz semmin, nem mozogsz, eszed a sütiket -- a krémmel csak próbálkozol, és megy vele a pénzed, erre jó. Meg hogy addig is megpróbáld becsapni magad. Bocs, nem udvariaskodni meg hízelegni akarok.

2014. jún. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!