Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eveline Slim Extreme 3D...

Eveline Slim Extreme 3D Anticellulit Krém! Hol szerezhető be? Hat -e a narancsbőrre? Mit tudtok még ajánlani narancsbőrre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] itt megvásárolhatod illetve megtalálható még a rossmanban is...nem tudom, hogy jársz-e futni, de a nővéremnek a futástól egész jól eltűnt. :) Vagy ha nem szeresz futni, akkor ajánlanám az úszást.
2012. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Futás, úszás, szauna mind segít eltüntetni. Én amúgy szauna mellett masszírozom bőrápoló olajjal és tripleffect zselével. Nem mellesleg most fogytam töb, mint 10 kg-t, így a bőröm is lógna, ha nem csinálnám ezeket, de így minden ok. :)
2012. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hűű nagyon köszi a válaszokat ,hasznos tanácsokat adtatok.Napokba kezdtem kipróbálni a hideg-meleg váltózuhanyt jókat hallottam róla,meg néztem a neten hogy a paprikaolajat is sokan dicsérik.Tornázok mellette ,inkább sétálni meg biciklizni szoktam mint futni járni.Ételekbe mit ajánlotok?Fehér kenyeret mellőzem?Mert azt elég sokat eszek ,és olvastam hogy a szénhidrát sem a legjobb.Olajos ételek,gondolok itt olajban sült krumplira.Étrenden mit lehet változtatni?
2012. szept. 8. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Fehér kenyér, tészta, illetve minden, ami fehér lisztből készül az tabu, de amúgy a teljes kiőrlésű dolgok sem sokkal jobbak a fehér társaiknál. Hozzáadott cukros dolgokat is felejtsd el, főleg az italokat, kóla, szénsavas üdítők, gyümölcslé, ezekben mind-mind van hozzáadott cukor. Ha úgy érzed, hogy muszáj kávéznod, akkor cukor nélkül idd, illetve ha néha szeretnél alkoholt inni, akkor inkább száraz vörösbort igyál tisztán, de azt se vidd túlzásba. :)
2012. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és kifelejtettem a krumplit és a kukoricát is kerüld, ha esetleg fogyni is szeretnél.
2012. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!