Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Nemetorszagban elök! Mi az a...

Nemetorszagban elök! Mi az a Kernszappan? Ezzel lehet hazi mososzert kesziteni?

Figyelt kérdés

magyarul nem ad ki ra forditast. [link]

itt nem talalok sehol mososzappant:

[link]



2014. jún. 27. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Reine kernseife.
2014. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az az, ami van Magyarorzságon is

(az a barna)

2014. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosószer ?
2014. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lol a mososzappan nem barna :D
2014. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jo vele mosni,nagyon jo folttisztito is,en hasznalom.Mosakodasra annyirra nem ajanlatos mert kiszarit,de ha valaki elvagja kezet v. valmilyet jo vele kimosni a sebet is.Testverem aki kint dolgozik volt egy vagasa az ujjan,nem akart gyogyulni,mikor evvel kimosta,masnap mar kezdett begyogyulni.En mint irtam mosok vele,meg ha raszaradt verfolt is van,kis dörzsöles utan foltmentesen kiviszi.
2014. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsonak köszönöm a hasznos valaszt,azert a többinek is ment a like. Elsönek: a nevet en is tudom. csak amint irtam hazi mososzert szeretnek kesziteni.mar nem akarok bolti termekeket venni csak amit muszaj. itthon szeretnek elkesziteni mindent amit lehet.persze szappant azt nem tudok,tul maceras,kimerni mindent,meg veszelyes vegyszerek kellenek hozza. de lehet kapok hazi szappant a nagyitol. :=) az meg jobb bele.
2014. jún. 28. 07:31
 7/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok, azert irtam mert en is ebbol keszitem :)
2014. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh ez tök jo! Es nemetoszagban elsz? mert az nagyon jo h itt kint mi magyarok probalunk környezetkimelöen elni. :)
2014. jún. 29. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!