Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mibe kerülhet a fogorvosi...

Mibe kerülhet a fogorvosi kezelés Németországban?

Figyelt kérdés
Németben élek, rosszak a fogaim (otthon szart bele a fogorvosom...), és a fogorvos szerint azonnal meg kell csináltatnom a fogaim, mert sok lukas. Csak európai biztosításom van, ezért a töméseket és a kezeléseket nem állja a biztosító. Mennyibe kerülhet megcsináltatni őket? :(

2014. jún. 4. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a fogorvos hanem Te sz..tál bele, hogy a szavaiddal éljek. Biztos, hogy elég húzós ára van, megkérdezhetted volna tőle. Én most készülök ki és még itthon megcsináltattam, mert úgy hallottam drága odakint.
2014. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hogy szartam volna bele? én jártam fogorvoshoz, az első szétbaszta a fogaimat, sokat újra kellett tömni, van amit gyökérkezelni. és akihez legutóbb jártam, elküldött egy fogammal a szájsebészetre, hogy húzzák ki, ott meg nem húzták ki, és fel is háborodtak, hogy miért nem kezeli a fogamat, miért ilyen lusta a fogorvosom... törődtem a fogaimmal, de már kicsit unom, hogy minden fogorvos szart bele, mikor kértem, hogy nézze meg a fogaimat. háromból három azt a tanácsot adta, amíg nem fáj, nem nyúl hozzá. most már tudom, hogy rossz tanácsot adtak...
2014. jún. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!