Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik a legjobb kristálydezod...

Melyik a legjobb kristálydezodor? Egyáltalán hatékonyak?

Figyelt kérdés

Nagyon izzadós típus vagyook.

Nyáron használ pl. a rexona de amint egy ujjas pólót felkell vennem és beleizzadok az a finom illat nagyon furává alakul ezért gondoltam hogy kipróbálom a kristálydezodort mert annak semmi illata nincs és talán ha megizzadok hosszabb ujjú felsőbe nem lesz az a büdös szag.



2014. júl. 25. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A kristálydezodorban pont ugyanaz van, mint bármilyen izzadásgátlóban (alumíniumsók), szóval elvileg hatékony. Az más kérdés, hogy a bio életmódba nemigen férnek bele :D Sajna testszaga attól még lesz az embernek, hogy a hónaljon csökkenti az izzadást.
2014. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lcb ***** válasza:
Pálinka és nem
2014. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én nemrég vettem, sajnos nem vált be. Viszont a szódabikarbóna annál inkább! Miután kijövök a fürdőből, még a nedves hónaljamra pamaccsal szódabikarbónát teszek. Gyógyszertárban tudsz venni ilyen nagyon finom por állagút, nagyjából 130 forintért egy kis tasakkal. Ez bio is, és hatékony is. Semmi szagom nincs vele. Ha jobban szeretnél kenhető állagú dezodorálót használni, akkor kókuszolajjal meg ilyesmikkel össze tudod keverni, ennek már nézz utána. :)
2014. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!