Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik Magyarország legjobb...

Melyik Magyarország legjobb ásványvize? Igazak azok a hírek, miszerint mesterségesen teszik bele az ásványi anyagokat, illetve műanyag/fémbemosódások lehetnek benne?

Figyelt kérdés
Illetve egészséges naponta ~3 litert meginni belőlük? Nem okoz ásványianyag feldúsulást, aminek már káros hatásai lehetnek? Gondolok itt a Theodora ásványvízre, amiben elég sok ásványi anyag van.

2013. aug. 23. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Gyöngytyúkok eladók, darabjuk csak 1700
2013. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap csak 10 percet késett a vonatom, így elértem a csatlakozást.
2013. aug. 24. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is filóztam. Még a Jana babáknak forralás nélkül adható palackban is fluor van! Sajnos a legjobb megoldás vízszűrőrendszer felszerelése otthonra. De erre nincs pénzem jelenleg :( Elkeserítő. A csapvíz is tele van klórral.
2013. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de a babáknak semmi bajuk se lesz egy kis klórtól valahogy mikor én gyerek voltam és évekig csak csapvizet ittam én is kibírtam
2013. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Honnan tudod hogy nem lesz/lett semmi bajuk? Ugyanúgy neked sem lehet tudni h az évek alatt előforduló betegségeidnek hányféle dolog volt a hátterében. Ne légy naiv! Folyamatosan terhelik a májat, aztán vagy kijut belőled vagy folyamatosan csak halmozódik a szervezetben.
2013. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nálunk otthon a víztisztító vált be meg a zuhanyszűrő. Így nem találkozók klórral.

[link]

2013. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

"Már nem azért de a babáknak semmi bajuk se lesz egy kis klórtól"

Hát ja. Egy kis harcigáz senkinek sem árt...

Csak a tisztánlátás kedvéért: A klórt azért keverik a vízbe, hogy a mikroorganizmusokat elpusztítsa. Kicsit mendig felüldozírozzák, hogy semmiképpen ne maradjon élő akármi a vízben. A fennmaradó klór mérgező. Ami érintkezett a bacikkal, valami nyúlós undormánnyá alakul, amit a máj szintén nem tud feldolgozni, és az erekben kering. És akkor még a koleszterinnel ijesztgetik a rossz gyerekeket!

2013. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem tudom, hogy mi alapján lehetne ítéletet mondani egy vízről, hogy melyik a legjobb hiszen mindegyik jó.Szerintem az íz a legfontosabb hiszen ha azt mondom, hogy a Balfi a legjobb aminek az ízét sokan nem szeretik akkor most ne azt idd mert azt mondták.Nem lesz semmi bajod tőle hiszen a mai ételeinkből úgyse jutsz elég ásványi anyaghoz.De szerintem gazdaságosabb lenne egy víz szűrő.Nekünk pl olyan jó hogy nem áll heti szinten halmokban a műanyag palack.
2013. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!