Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az jó ha méregtelenítő-kúra...

Az jó ha méregtelenítő-kúra miatt folyamatosan pöceszagút fingok?

Figyelt kérdés
Gyógyszereket,szteroidot próbálok kiüríteni a szervezetemből,gyógyteákat és gyógygombákat szedek,viszont mostanra szinte minden étkezéstől görcsöl a belem és émelygek,olyan mintha a szervezetem tiltakozna maga az evés ellen.Már így is túl sokat fogytam,vajon jó úton járok-e?

2014. aug. 23. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján biztosan nem...
2014. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...mármint nem jársz jó úton!
2014. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fingod sajna a belsőd állapotát mutatja. Ha büdös akkor baj van, valami nem egészséges bent.

Fing elvileg egészséges állapotban szagtalan.

2014. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó igazi egészséges fing büdös, ugyanúgy mint egy egészséges szar sem szagtalan. A kapszaicin pucol ki legjobban szerintem. Az minden szemetet kipucol, nekem legalábbis. Próbáld meg, hátha neked is bejön. Bajod biztosan nem lesz tőle, orálisan nem lehet túladagolni, mert a túladagolás elviselhetetlen fájdalmat okozna.
2014. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a méreganyagok távozásának vannak ilyen tünetei, léböjtöt próbáltad? hasznos lenne, de alaposan olvass utána!
2014. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem, ha a tested így reagál, nem jó úton haladsz! valószínűleg az adagolást eltúloztad, vagy valamilyen összetevőre allergiás vagy. vigyázz ezekkel, mert a szervezeted jelzéseit komolyan kell venni!

a helyedben abbahagynám az egészet.

táplálkozz egészségesen és igyál sok vizet.

ennyinek elégnek kell lennie.

a gyógytea maga nem rossz ötlet, de az adagolással vigyázz, egyszerre csak egyfélét kúraszerűen, és két hét után szigorúan szünet.

2014. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom a veséket és a májat. Ez a dolguk.

Nem kell minden sz@r löttyöt összeinni helyettük, mint a mellékelt ábra is mutatja.

2015. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!