Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Érden vagy Diósdon van bio...

Barbii. kérdése:

Érden vagy Diósdon van bio zöldséges?

Figyelt kérdés
Vagy magánember aki ad el bio zöldséget/gyümölcsöt? Fontos, hogy megbízható legyen és még csak minimálisan se legyen permetezett az áruja. Köszi

2014. szept. 9. 11:00
 1/4 anonim válasza:
Szia, én Battán lakom de előtte nagyon sokáig éltem Érden. Sajnos én nem tudok ilyen zöldségesről vagy magán személyről, de ha érkezik ide olyan komment ami ennek ellent mond, annak én is nagyon örülnék!
2014. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire megbízható, de a diósdi Intersparban szokott lenni bio gyümölcs zöldség, bár nem túl nagy a választék.
2014. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Az Interspárban én is láttam, de nem mertem megvenni, egyáltalán nem bízom benne, az a baj, hogy bármire rá tudják mondani, hogy bio. :(
2014. szept. 9. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy bio-paleo bolt a Balatoni úton, ha a Spártól tovább mész Érd felé a bal oldalon. Talán ott van bio zöldség/gyümölcs is.
2014. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!