Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajnálana valaki, valami...

Ajnálana valaki, valami gyorsan és egyszerűen elkészíthető párolt zöldséget, vagy valami féle zöldséges éltelt?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a zöldséges ételeket,és valami egyszerűt amit könnyű lenne elékészíteni. Tudna valaki ajánlani? Igazából nemtudom merre induljak,mivel kezdjem,mit próbáljak és gondoltam,hátha segítene valaki itt.
2010. aug. 27. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
én néha párolt borsót szoktam enni párolt csirkemellel.. szerintem elég fincsi a kettő együtt. :D mást nemigazán tudok..
2010. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ezt Anyukám találta ki, és szerintem nagyon finom:)

Vegyél egy tepsit, az aljára egy kevés olajat önts, rá egy réteg zsemlemorzsát, arra terítsd rá a blansírozott(leforrázott, egy kis ideig megpárolt)zöldbabot. Készíts rá szószt két tojás, só, és bors(kell belőle bőven, hogy megadja az ízét) és tejföl összehabarásával. Ezt töltsd rá a zöldbabra, és sütőben sütsd 15 percig, vagy addig, amíg kixsi színt nem kap a teteje. Tálalni lehet tejföllel vagy szimplán. Jó étvágyat!:)

2010. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!