Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Olvastam hogy gombásodás...

Olvastam hogy gombásodás ellen az ecet is jó. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pénisz gombákra is? Ha igen a makknak nem lesz tőle baja?
2014. szept. 23. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy kamu. A gombásodást nyílván gombák, baktériumok okozzák, amelyeknek a kiváltó okát az ecet nem fogja megszüntetni. Menj el urulógushoz, hogy tudjon kenetet venni és megfelelő gyógyszert írni. Addig használj Canesten kenőcsöt. A partneredet is kezelni kell (ha van), mert visszakapjátok egymástól a bacikat.
2014. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem, azzal menj orvoshoz.
2014. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lábgombásodásra...

A gombák szaporodását, megtelepedését az ecetes vízben való rendszeres áztatás meggátolja.

2014. szept. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+ almaecetet érdemes inni: reggelente egy evőkanálnyit egy fél pohár vízzel. de inkább megelőzés céljából
2014. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sajnos, kamu! Én 3 hónapon keresztül minden este ecetes vattával lemostam a lábkörmeim, reggel meg Loceril krémmel kentem be! 3 hónap után sem volt semmi változás, sőt!!!!!! Most már a méregdrága tablettát szedem, ez az egyetlen mód a kiírtásra!
2014. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ecetet a lábujjak közti bőr gombásodása ellen lehet hatásosan alkalmazni, nem a LÁBKÖRÖM gombásodása ellen!!!

Arra más szerek alkalmasak!

2014. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, tévedésben van az előttem kettővel hozzászóló: a lábköröm gombásodásának megszüntetésére nem a méregdrága (és a szervezetre veszélyes...) gyógyszerszedés az egyetlen módszer!

A hozzászólónak szerencséje van, hogy neki ez a gyógyszer nem okozott mellékhatásokat. Ismerősömnek abba kellett hagynia, annyira rosszul lett tőle.

Azóta más módszerrel és tudja is gyógyítani magát.

2014. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ecet lemarja a bőrödet, felejtsd el. Akkor már inkább tömény alkohol vagy alkoholos jód oldat. Lehet kapni még illóolajokat, narancs, szegfűszeg, fahéj, azok is jók, de igazán mélyre egyik sem megy. Jobb, ha orvoshoz fordulsz inkább.
2015. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!