Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Virágporról, szedéséről,...

Virágporról, szedéséről, hatásairól, áráról mit kell tudni? Tapasztalatok? Javaslatok?

Figyelt kérdés
Vettem 10 dkg virágport, 250 Ft volt azt hiszem. Egy csomó vitamin van benne. Szárazon vettem be naponta egy csapott evőkanállal. Ennyi a helyes adagja naponta egy felnőtt számára, ugye? Ti hogy szoktátok bevenni, szárazon vagy valamiben feloldva? Azt mondták, hogy a 10 dkg 2 embernek 1 hétre elég. Most akkor melyik az igaz? Nem értem az adagolást sem, mert még mindig van belőle, pedig 2-3 hete eszegetjük.
2010. febr. 24. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól csinálod,mert tényleg 1csapott evőkanálal kell naponta bevenni.Mi,hogy ne legyen olyan száraz,rögtön iszunk rá egy pohár teát,és tényleg minden van benne amire szüksége van a szervezetnek :D
2010. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el szedni és az van ráírva h napi egy kiskanálnyi az adag.

Én elrágom és utána vizet iszok de mézzel is be lehet venni a felirat szerint.

2010. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!