Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A vegetáriánusok jobban...

A vegetáriánusok jobban fáznak mint a a nem vegetáriánusok?

Figyelt kérdés
A szobatársam vegetáriánus és állandóan arról panaszkodik h fázik éjjel, de sem én sem a ház többi lakója nem fázik csak ő. Vegetáriánus ételből is keveset eszik és elég sovány.
2010. febr. 24. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig sokan állitják,hogy a vegák egészségesebbek...,ebből is látszik,hogy megdőlt ez a nézzet!!Én vegyes táplálkozáaú vagyok és kitünően érzem magam:D
2010. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
én nem eszek húst, mégse vagyok fázósabb a többieknél, sőt.
2010. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Micsoda elmés következtetés... Úgy is kezdhetted volna, mint a bulvár újságokban: "brit tudósok bebizonyították, hogy a vegetáriánusok fázósabbak, mint a nem vegetáriánusok..."

Nos, a kérdésre válaszolva: én eszem húst, tejtermékeket, tojást, és mindenféle állati eredetű kaját, mégis fázom telente. Azért, mert fázósabb vagyok az átlagnál, és én télen- nyáron 25 fokban érzem magam a legjobban. Ennyi.

2010. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A fázás persze függ a test zsírtartalmától - erre gondolsz biztosan. De azért olyan mértékben nem, hogy ilyen szélsőséges következtetéseket levonhass. Itt egyszerűen alkati kérdés áll a háttérben: van, aki alapból fázós, de nagyon. Ismerek olyat, aki 25 fokban még vacog, én pl 33-nál kezdek elememben lenni, mikor a Híradó mutogatja a szenvedőket, meg a szökőkútban fürdőket.

Szóval a vegáknak témnyleg kevesebb a zsírjuk, de nem ettől fázósabb az, akiről írsz.

2010. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is vacogok 7-fokig, de 13-foknál több nem is kell, és akkor vagyok elememben, a túl meleget sem szeretem.
2010. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez totálisan emberfüggő... én vegán vagyok, mégsem szoktam jobban fázni, mint a család többi tagja, akik esznek mindenfélét...
2010. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én mindenevő vagyok, mégis folyton fázom. :)
2010. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem személyfüggő. Nekem speciel télen több húsra (és zsíros kajára) van szükségem, mint nyáron, különben megfagyok. Nyáron meg inkább a salátát, gyümölcsöt kívánom.
2010. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A túl kevés kalóriabeviteltől szoktak fázni, nem a vegetárianus életmódtól. Többszörösen tapasztaltam.
2010. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
56%
Schirilla György vegetáriánus volt, mégis boldogan lubickolt a sokminuszos vízben, és állítja Vegetáriánus könyvében, hogy az ő életmódját folytatók kevésbé fáznak.
2010. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!