Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Alumentes hatásos izzadságszab...

Alumentes hatásos izzadságszabályozó férfi dezodort keresek, ami nem hagy foltot a ruhán. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

#férfi #folt #dezodor #természetes #izzadásgátló #foltmentes #izzadtságszabálozó #alumentes alumíniummentes
2015. jún. 2. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az izzadásgátló kristályt ajánlom.

DM-ben biztosan lehet kapni. De talán Rossmannban is.

Olyan alakja van, mint egy süvegcukor. Biztosan megismered majd.

Teljesen természetes. Nagyon hatásos. Színtelen, nem hagy semmilyen foltot.

Be kell nedvesíteni és úgy kell használni. Nagyon sokáig elég.

2015. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ez igazán gyors reakció volt! :-)

Én nőből vagyok, a Férjemnek és Fiaimnak keresek, viszont ismerem az említett terméket, próbálkoztam is vele egy darabig, de sajnos nekem a szagok ellen teljesen hatástalan volt. Te hímnemű vagy? Neked bevált a kellemetlen szagok ellen?

2015. jún. 2. 12:13
 3/3 cydor válasza:

Én parajdi sószappant szoktam alkalmazni a szagok ellen, nagyon jó fertőtlenítő hatása van, és ami sókiválást okoz az könyedén lepereg, nem hagy foltot. persze kissé macerásabb mint a dezodorok. Illatok miatt még használok deot ami nem 20órás, nem izzadásgátlós, csak az illat miatt (nekem a parfüm macerás, csak ünnepekkor használom)

korábban kaptam dokitol ecsetelőt az erős izzadás ellen, valami olajos lötty volt, próbálkoztam vele, de semmi értelme nem volt, így maradt a hónajszőrtől való megszabadulás, és kánikulában a napi 3x zuhanyzás. nem a testszag miatt, azt sikerült kordában tartani, de igen izzadós vagyok, és hiába hordok szellős pamut ruházatot, az izzadságot csavarni lehet a ruhámból akár egy óraval zuhanyzás után is.

34 Ffi

2015. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!