Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A fodormenta tea szerintetek...

A fodormenta tea szerintetek mennyire hatásos? Most olvastam hogy valamennyire szőrtelenítő hatása van, mivel a túlzott férfi hormont semlegesíti.

Figyelt kérdés

A kérdèsem hogy igaz lehet e? Èrdemes e kipróbálni? Ès milyen mennyiségben kell inni ès mikor?


Van valakinek tapasztalata vele?


2015. jan. 25. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen hatásáról nem hallottam, de ettöl még lehetséges.


Kipróbálni mindenképpen megéri, mert ártani biztos nem fog.


Napi 4-5 csésze a megszokott adagolás a legtöbb tea esetében.

2015. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Èn is így voltam vele. :) Nem régen jöttek rá hogy elvileg ilyen hatása van.

Èn alapvetően jobban hiszek abban hogy egy tea segít mint inkább valami vacak tabletta.

Persze van amikor nincs választás. De nem olyan komoly a baj. Főleg engem zavar a dolog. Másnak eddig nem tűnt fel. :) Szöval lehet kisérletezgetni. :D

2015. jan. 25. 09:18
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
"másnak fel se tünt". Akkor mit akarsz? Majd megerősödik és fel fog másnak is tünni.
2015. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Èppen azért szeretnèk kezdeni vele valamit hogy ne erősödjön meg jobban ès ne tűnjön fel senkinek.

Nem tudom mièrt kell piszkálódni... Ha csak a gonoszkodás megy akkor inkább ne is szólj semmit

2015. jan. 25. 09:51
 5/12 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszolóval ne foglalkozz, mert egyrészt értelmetlen, amit ír, másrészt meg csak veszekedni akar.


A tea eegész biztos nem ront a dolgon, és lehet, hogy javít. De ha nem feltünö a szörnövekedésed, akkor nem lehet túl nagy a probléma.

2015. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy nem ront. :) Ezèrt is merek próbálkozni vele. :) Csak valami pozitív megerősítèsre várok. Hátha bejön.

Annyira tènyleg nem vèszes. Pocakomnál van egy pici ès combon ami kicsit zavaróbb. Epilálással a combot meg tudom oldani de a köldökömnèl zavar.

2015. jan. 25. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is hallottam róla, de hol kapni fodormentát, mert én minden boltban csak borsosmentát látok.
2015. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Duna PlázábaN van egy gyógynövènyes bolt. Èn ott vettem. De nem filterest. Azokban nem bízom. Lehet hogy finom, de most a hatás a lènyeg. :D
2015. jan. 25. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi, megnézem én is gyógynövényes boltban.
2015. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!