Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol lehet kámfort, körtike...

Hol lehet kámfort, körtike olajat kapni?

Figyelt kérdés
Fürdősómat szeretném illatosítani, illetve kiegészíteni a fentiek egyikével (vagy mindkettővel). Hallottam olyat, hogy a kámfort kivonták a forgalomból az EU-ban. Körtikéről a google is elég kevés információt ad. Én annyit tudok, hogy gyógyszertárban nem kapható (körbejártam párat). Izomlazítás lenne a cél, ha esetleg valami alternatíva lenne az előző kétdolgon kívül azt is szívesen fogadom. Köszönöm
2010. márc. 6. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kámfort már miért ne lehetne kapni gyógyszertárban? Csak azt nem szokták fürdőhöz használni inkább bedörzsölő kenöcsbe gélbe.Forró vízbe nem éppen jó mert fölötte olyan kámforgőz lesz hogy el is ájulhatsz.
2010. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A válasz második része hasznos, az elsőre meg annyit mondok, hogy azért nem lehet kapni, mert valamilyen jogszabály van rá, hogy nem adhatnak ki, csak gyógyszeralapanyagként használhatják, kenőcsként stb (ilyen a szódabikarbóna is). Az utolsó gyógyszertárban ahova bementem, tájékoztatott a patikusnéni. A többiben (4-5 kb), csak annyit mondtak, hogy nincs.
2010. márc. 6. 20:43
 3/6 anonim válasza:
hol laksz?
2010. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Veszprémben, de már megoldódott:)
2010. aug. 26. 20:39
 5/6 anonim válasza:
Adtak ki?
2010. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már be van tiltva az euban, de ismerősöm még tudott szerezni fű alatt
2010. szept. 1. 12:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!