Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Iszik vki rendszeresen desztil...

Iszik vki rendszeresen desztillált vizet? Melyik a legjobb Mo-n kapható vízdesztilláló készülék?

Figyelt kérdés
Nem reverse-osmosisos gép érdekel,át akarok állni deszt.víz ivásra hosszabb távon de nem tudom milyen gépet vegyek.

2015. aug. 6. 15:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
Miért akarsz átállni?
2015. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

A desztilláltvíznek csak egy előnye van, az pedig hogy tiszta. De a szervezet számára semmiféle előnnyel nem jár.

A vízdesztillálókkal a vasalókhoz, gőzborotváknoz stb érdemes vizet csinálni. Ha kiveszed a hasznos ásványi anyagokat, akkor mi értelme van a vízivásnak?

2015. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
En desztiláltat iszok, de pálinka formájában. Jobb a d.víznél.
2015. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Vasaloba, kocsi hutobe oke, de emberi testbe?


Valahol azt olvastam, hgy a desztilalt viz magaba szivja az asvanyokat, amik hianyoznak belole.

Ha megiszod tudod honnan veszi az asvanyokat? A csontjaidbol meg a fogadbol. Biztos jo az neked?

2015. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
23%
En ugy tudom a desztillalt viz sejtkarosodast okoz. Ne igyal!
2015. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan egy éve napi 2l t iszok . A gép a legolcsóbb ebayes angliából 40e ft ért és tökéletes. Ugyan az mint amit a juicer.hu forgalmaz 70e ért mivel minden kínai...


Nyugodtan ihatod csak helyesen kell táplálkozni rendesen sózni az ételeket de azt úgy is érezni fogod mert az ember nem hülye csak elhülyítik téves információkkal pl hogy mindenkinek meg kell vonni magától a sót miközben csak azoknak kéne akik eleve HELYTELENÜL táplálkoznak túl sósakat esznek nassolnak és elhízottak.


A többi előző óvakodás is az agymosás eredménye ,a folyadék szerepe a szervezetben nem az ásványok bevitele ,aki azt kérdezi hogy akkor miért iszol vizet ha nincs benne vízkő hát nem tudom mennyi lehet az IQ ja ő inkább igyon homokot a sivatagban vagy kérdezze meg a kémiatanárt hogy mi az a H2O és miből épül fel az emberi test 70%a.


A deszt víz nagyon nagyon lágy ezért tulajdonsága hogy leghamarabb felszívódik és jut be a véráramba nem véletlenül fogalmazza a tóra a zsidóknak hogy csak ez a víz lehet az ivóvizük míg a többi vizet igyák a gójok.


Nekem azóta hogy ezt iszom és folyamatosan napi 2l minimum azóta nem rohadnak a fogaim és a fogkő is el tűnedezik.


Fontos hogy soha ne tárold műanyag edényekbe ,a géphez adott műanyag kannát hajítsd el és befőttes üveget tegyél alá majd a kész vizet is csak üvegbe töltsd különben büdös mérgező és keserű ízű a víz.


Az üveg kanna és a tartozék aktív szént sem kell megrendelni mert lehúzás. Szént töredékéért veszel egy akváriumos boltban ami évekig elég,kiöntő helyett meg 3l dunsztos üveg pár forint.


Ja és a válasz a kérdésedre ne vegyél itthon ilyen készüléket ha csak nem akarsz kidobni 30e ft ot az ablakon hisz ugyan az a kínai cucc mint amit az ebayről megvehetsz 40 ért csak rá van nyomtatva egy márkajelzés!

2015. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Valahol olvastam, hogy egy orvos házaspár úgy nevelte fel a gyermekét, hogy mindent sterilizált a számára. Mire a gyermek felnőtt, ezer meg egy problémája lett amit képtelenek voltak elhárítani.

Nekem az a véleményem, hogy a kisgyermek legelső védőoltása a tyúkszar amit az udvaron megkóstol.

Aki ezt nem tartja helyénvalónak, na, az az agymosott! Hiába rendelkezik a plafont is verő IQ val.

A szervezet számára nem csak azért kell a víz, mert alkotóelemeink 70% H2O, hanem a víz minden elemére szüksége van a helyes működéshez!

2015. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A víznek minden eleme a H2O.


Nem tudom mekkora lehet az iskolai végzettséged de elárulom a víznek nincs több eleme. A többi anyag ami kifolyik a csapból nem H2O hanem oldalék, hasznos és káros de főként káros anyagok.


A H2O szerepe a testben az oldás,tisztítás,kimosás,a keringés tiszta fenntartása.


Ha már a H2O val kemény ásványokat sókat viszel be akkor lerontod a víz funkcióját .Minél keményebb a víz annál nehezebben szívódik fel (hasmenés ...kiszáradás).


Ha nem tudsz helyesen táplálkozni ihatsz akármennyi ásványvizet ugyan úgy megbetegedsz vagy vízmérgezésben meghalsz mivel az az oldalék édes kevés az életben maradáshoz hiszen a víz funkciója nem a táplálék bevitel hanem a H2O pótlás.


Nem a reklámokból kéne észt gyűjtened mert félrevisz.

2015. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]

Akik szeretnek barkácsolni: kell venni egy nagy kuktát, rézcsövet, hidralikus alkatrészek boltjában idomot a kukta és a rézcső csatlakoztatásához. Egy csavar bontásával a kukta visszaalakítható főzéshez. Vigyázat pálinkafőzéshez az eldugulás miatt veszélyes.

2015. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Én saját készítésű pálinkát, és forrás, vagy kuti vizet iszom. A csapból akkor sem ittam, mikor még saját kutunkból hidrofortartályal emeltük ki a vizet. Mindig volt a lakóhelyem közelében tiszta vizű forrás. Aztán, lehet hallani pl: hogy a Csokonyavisontai Termálvízet is javallják, hűtve gyomorbántalmak ellen.

A vizet egyébként nem azért issza az ember, mert a szervezetből a H2O hiányzik, hanem legfőképpen azért, mert a benne oldott oxigén kell a beleinkben lévő önálló életformáknak.(Ettől leszünk szomjasak!) Ha átfogóan vizsgáljuk ezt a kérdést, könnyen kiszűrhető ez a folyamat. Tehát a H2O nem mossa ki a ráksejteket, hanem a tökéletesedő emésztéstől válik szervezetünk ellenállóbbá!

Minden olyan terápiának ami hatásosnak bizonyul, ez az alapja, minden gyógyulás erre vezethető vissza!

2015. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!