Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Létezik otthon elkészíthető...

Létezik otthon elkészíthető finom gluténmentes kenyér recept?

Figyelt kérdés
Tapasztalt háziasszonykák segítsetek nekem. Olyan recept kéne ami tényleg finom és gépben is elkészíthető.Valamint az auchanba vagy a tescoba beszerezhető hozzá minden.
2015. aug. 12. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a receptet Dr Fajcsák Zsuzsanna alkotta,a VN TV-ben volt szó róla,de sütőben sütötte.Tehát nem tudom,hogy kenyérsütőben lehet-e?Mivel nem drága összetevőkből áll,ki lehetne próbálni,hátha működik kenyérsütőben is.Sajnos nekem nincs sütőm,(minigarzonban lakom)de ha tudnám,hogy süthető kenyérsütőben is,vennék egy kenyérsütőt. [link]
2015. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy facebook- csoport, keress rá, Gluténmentes konyha és lisztérzékeny hétköznapok a neve. Én sütőben készítem a kenyeret,és mivel nálunk szűkös a kínálat,ezért webáruházból szoktam havonta rendelni.
2015. szept. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!