Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol lehet kapni tejsavót a...

Rozsnyai Márk kérdése:

Hol lehet kapni tejsavót a lidl-ben meg a peny-ben nem lehet hol lehet kapni 2015?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
:)
2015. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készíts tejsavót.Az aludt tejnek van savója, csak le kell szűrni.Langyos zsírosabb tejhez keverj egy-két kanál tejfölt, fedd le és tedd langyos helyre.Egy-két nap és vastag rétegben megalszik.Felteszed a gázra és kis lángon melegíted és kevergeted. Ekkor túró lesz belőle, de ne forrald fel.Leszűröd. A szűrőbe géz anyagot vagy kimosott nylon női harisnyát teszel.A visszamaradt lé a tejsavó és lesz túród is.
2015. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
HA NINCSKEDVED SAJÁT MAGAD KÉSZÍTENI TEJSAVÓT, AJÁNLOM A TESCÓT, ÉN MOST RENDELTEM HÁZHOZSZÁLLÍTÁSSAL,DE GONDOLOM NAGYOBB ÜZLETEKBEN SZEMÉLYESEN IS TALÁLHATSZ.
2015. okt. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik sport táplálék, étrend kiegészítő boltban kapsz kiváló minőségű natúr, ízesítetlen tejsavó fehérje koncentrátumot, akár izolátumot, hidrolizátumot is. Scitec Nutrition, Biotech USA, Protein Builder, Bodybuildingbolt, Láng Sport, Shop builder, stb...

De nagy bevásárló központokban a sportszereknél is szokott lenni. Pl. Tescoban a Biotech termékei kaphatóak, kb. mindegyik áruházban. Bár Tscoban natúr tejsavót még nem láttam, csak ízesítettet.

2015. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!