Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül ma,2015 nyarán...

Mennyibe kerül ma,2015 nyarán egy korona az állami fogorvosnál? SZTK-nál?

Figyelt kérdés

nem szeretnénk magánfogorvoshoz menni, mert nincs rá pénzem, mi a legolcsóbb lehetőség?

emellett furcsa volt, hogy a kiesett tömésem helyén a szuvas részt nem fúrták ki rendesen, hanem csak beleraktak egy nagy tömést, a szuvasodásra, mintha rozsdás vasra festenénk, felesleges. elképzelhető, hogy direkt nem tisztította ki a fogorvos a tömés helyét, hogy hamarabb menjek koronát csináltatni? ugyanis azt mondta, hogy akkora a kiesett tömés, hogy arra már korona kéne, de még utoljára tömést rak.

magángorvosnál jobb minőségű a tömés? az kibírná amúgy, mert a szemben lévő fogamon is akkora a tömés, és onnan nem esik ki. mik a vélemények? lehetőleg szakmaiak legyenek. köszönöm



2015. aug. 30. 19:49
 1/1 anonim válasza:

Elhiszem, hogy drága mulatság, de hidd el, hogy jobban megéri a magán hosszútávon.

Én is saját káromon tanultam meg.

Az SZTK úgy elszabta, hogy a végén magán már el se akarta vállalni.

Végül találtam valakit, az is 20 ezerért pofozta ki.

2015. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!