Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi annak a gombának a neve,...

Mi annak a gombának a neve, amit teában lehet növeszteni és erősíti az imunrendszert? És hol tudok ilyet szerezni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
kombudzsa,nekem ez rémlik a tvből
2010. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

[link]

2010. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele macerálni, gyógynövényboltban kapható 2 literes változatban a leve, vagy fél literes koncentrátum is.
2010. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekünk volt ilyen. Itthon "tenyésztettük" hülye kifejezéssel... :D egészséges és mellesleg nagyon finom ;-) (Y)
2010. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi kombuchára gondoltam! De rendesen a gomba formájában, nem kivonat meg ital. Az érdekelne olyat hol lehet szerezni?
2010. márc. 22. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és rohadt undorító! Én nem tudtam megfogni!!!!!! ÁÁÁÁÁ, a gondolattól is kiráz a hideg!
2010. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt gyerekként, minden nap friss teát kellett ráönteni, és másnapra megkocsonyásodott.

De hogy ez ehető?? Soha nem jutott volna eszembe... És még finom is? És egészséges? Miért nem tudtam ezt korábban?

2010. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

NE A GOMBÁT EGYÉTEK! :D

A tea pontosan azért kell, mert azt kell MEGINNI és a teába a gombából kerülnek olyan anyagok, amik egészségesek :) és ugye mikor megjelenik a több réteges gomba a tea tetején pár nap után.. vagy hogy is, akkor azt egy másik teára kell rakni, és így lesz egyre több.. :P szerintem csak a teát igyátok. A gombát ne egyétek, "nem finom" xD xD de ezt csak gondolom :D nem kóstoltam ^^

2010. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!