Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megláttam nesztelenül a...

Megláttam nesztelenül a zuhanyzóban a haveromat és sikolt a látvány neki milyen nagy nekem meg kicsi meg mondjam hogy láttam az az övét mert kérdezte hogy tálam e? és mit csináljak hogy az enyémet feltudjam növeszteni akkorára

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
első és legfontosabb tennivalód: tanulj meg helyesen írni
2011. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Írd ki még egyszer a kérdést, csak most érthetően...
2011. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak bentlakások ahol közös tusoló van. Én egy ilyenbe éltem két évig. Minden nap láthattam másokét mégse mondogattam nekik, hogy ne láttam a ku.kid.


Nincs miért leégesd magad. Növeszteni viszont nem lehet olyan könnyen.

2011. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én ugy gondolom, hogyha találsz egy lányt, akivel szeretitek egymást, akkor nem fog neki számítani h mekkora...

l

2011. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%

Két apró kérdés: Hogy lehet meglátni valakit nesztelenül a zuhanyzóban? Halkan? Settenkedve? Vagy netán pucéren? Mert az nem nesztelenül van, hanem meztelenül. Azonkívül mi az, hogy sikolt a látvány? Sikoltani csak ember tud, látvány nem. Az legfeljebb sikoltásra késztet. Először talán tanulj meg helyesen írni, és utána méricskéld a kukidat.

Pierre

2011. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

xD LOL

ez nálam a nap kérdése:D

2011. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%
Ez is a románok miatt van.
2011. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
talán bementél a zuhanyzójába és megnézted vagy most mi van?nem értem a kérdést hogy-hogy "megláttad a zuhanyzóban"?
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!