Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Segitseg! Ti is rosszul aludtok?

Timea270 kérdése:

Segitseg! Ti is rosszul aludtok?

Figyelt kérdés
Bisztosan ti is nyugtalanul aludtok parszor! Hat en mindig ha lefekszem nem tudok aludni efelig de ha folkelek almos vagyok! ti is igy vagytok? aki tud megoldast (hatekonyat) attol kerek segitseget es kerlek irjatok meg tapasztalataitokat. Elore is koszonom a valaszt(okat)

2015. nov. 27. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz napközben?
2015. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, mert ha elfáradna, nem lennének ilyen gondjai......pf
2015. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én tudatosan átszoktam az 5-6 óra alvásra, hasonló gondok miatt. Teljesen jól vagyok így, persze azért a reggeli kávé nagyot tud dobni. :/ Próbáld ki így ha gondolod. Esetleg lehet hogy valami komolyabb oka van annak hogy nem tudsz aludni? Valami rossz dolog történt veled, vagy nem is tudom... Csak mert ha igen akkor egy pszichológus tud segíteni, akár milyen hülyén is hangzik.
2015. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
VAn szaporra szív verésed? Ha van gyulladás búzzapor.:)
2015. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!