Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyennek kellene lennie a...

Milyennek kellene lennie a kombucha tea ízének? 8 napig erjesztettem, de nem olyan édeskés az íze, de nekem az illata olyan possadt volt meg az íze is olyan zöld teás, de kicsit érezni lehett, hogy possadt. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv


Valószínűleg működik, egyszerűen csak több idő kell neki, édes ízt addig érezhetsz amíg a gomba fel nem használta az összes cukrot, ergó még nincs kész.


Körülményektől, gomba mérettől, folyadék mennyiségtől függ, mikor lesz kész, de az biztos hogy akkor jó ha hasonló ízű lesz mint amit készen lehet kapni( DM, Rossman,bioboltok azt hiszem), savanyú ízt kell érezni, meg nagyon kicsiben kell hasonlítania az ecethez.


[link]

2012. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!