Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Lehet bajom tőle ha festékes...

Lehet bajom tőle ha festékes vizet ittam?

Figyelt kérdés
Az van festegettem és mivel lusta voltam kimenni vízér,az asztalon lévő maradék teámba mártogattam a festékes ecsetet.De később erről megfeledkeztem és mivel taás bögre, automatikusan megittam ami benne volt, azta vízfestékes teát.Kicsit aggódom hogy nem tesz jót az egészségemnek.Szóval baj?
2016. jan. 5. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom..szerintem nem,de azért ha bármi szokatlant észlelsz,irány a doki.

A helyedben én meghánytatnám magamat.

2016. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyan tudná meghánytatni magát?
2016. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vízfestéktől nem valószínű. De nézd meg a festék dobozát, ha egészségre ártalmas, akkor rajta kell legyen legalább egy piktogram.
2016. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs ráírva hogy veszélyes lenne.Hát, még élek...Az gáz ha dokihoz kellene mennem, most mit mondjak neki?Félek hogy kiröhög :(
2016. jan. 5. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Na vajon,hogy tudná? Ledugja a két ujját,és kész. De ha eddig nem észleltél semmit magadon,akkor minden okés:)
2016. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 koncika1984 válasza:
Semmiképpen se hánytasd meg magad, mert lehetséges, hogy van benne olyan anyag, ami felmarná a nyelőcsöved.
2016. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál rá petrezselymet v. rágcsálj el... :) (nekem bevált)
2016. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem lesz semmi bajod ha nincs rá írva káros anyag :)) már velem is fordult elő :))
2016. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csatrad ***** válasza:

Menj el dokiboz, neha erdemes, hatha valami mas bajod van amit veletlen megtalal.

Kirohogni nem fog ha igen akkor irattasd at magad masikhoz mert bunko.

2016. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!