Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » "Festékes (? ) " Anyajegy...

"Festékes (? ) " Anyajegy ebben az esetben lehet veszélyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írtam-e elnézést ha nem.

Pár éve,talán 3-4 megjelent rajtam egy kékes fekete színű anyajegy. Elmentem bőrgyógyászhoz azt mondta 98% hogy semmi bajom nem lesz tőle életem során mert úgy látja nem veszélyes,a színe pedig azért ilyen mert mélyen van.

Mióta megvan picit domború,nagyobb mint az alap anyajegy de nem olyan hű de nagy,nem változott sem alakban sem színben,nem fáj és nem viszket.

Nemrég utánaolvastam picit a Melanomának(??)és félek,hogy ebből is kialakulhat rákos daganat. Évente nézetem bőrgyógyásszal,de szeretném kikérni azoknak a véleményét,akiknek van ilyen,hogy ebben az esetben veszélyes-e vagy megnyugodhatok?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. júl. 26. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz rá, nem lesz baj.
2014. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)
2014. júl. 27. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy évente megnézeted és te magad is figyeled otthon. Mindig gondolj a SANSZ szóra, így nagyon egyszerű otthon is észben tartani melyik az az anyajegy, ami esetleg bajt okozhat: S: a sötét több árnyalata van benne, A: alakja nem szimmetrikus, N: növekszik, SZ: a széle szabálytalan.
2014. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!